Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózzak vagy ne?

Fogyózzak vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy olyan dilemmában vagyok, h izmosodni szeretnék, viszont narancsbőr van a combomon és a fenekemen.. sajnos már mindig látni.. beleestem abba az óriási tévhitbe, h nekem a csokoládé meg sem kottyan :) naponta 5x étkezem (a lehető legegészségesebben) kétnaponta edzek, leginkább a narancsbőrös területeket edzetem meg. Guggolasokat csinalok súlyokkal stb. Mától pedig hideg meleg valtozuhanyt is. Az izmosodásra is ezért gondoltam,h hátha hamarabb eltűnik. 171 cm magas vagyok, súlyom 62 kg. Szerintetek fogyózzak, vagy a torna meg az étkezés is elegendő? Ja és rendeltem szauna nadrágot, abban fogok edzeni. Koszonom a válaszokat:)
2016. jún. 25. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogynod szerintem nem kell.
2016. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
izmosodj, fogynod nem kell, a szauna nadrág pedig arra jó csak, hogy jobban izzadsz, nem éget több zsírt, de ha ilyen melegbe felveszed, garantáltan gombás v hasonló börbetegséged lesz
2016. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nadrágot nem egész nap fogom hordani, csak mig edzek. :) Azért annyira nem vagyok, h szétizzadjam magam :)
2016. jún. 26. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!