Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hi! Szerintetek 14 évesként...

Hi! Szerintetek 14 évesként ezek normális arányok? 14/l

Figyelt kérdés

Mellbőség 88cm

Csípőszélesség 67 cm

Derékbőség 94 cm

Combméret,ami leginkább kiakaszt... 57,5cm

Szerintetek jók az aranyaim...? A combom azért zavar mert összeér...


2016. jún. 30. 10:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen ne ilyenekkel foglalkozz! Addig legyél gyerek, amíg megteheted. Ráérsz majd 18-20 évesen ilyeneken rágódni!
2016. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam. A csípő derék fordítva van. :)

Ráérnék, de én most tettem fel a kérdést... Nem 20 évesen... Nem az volt a kérdés hogy korai e ezen gonfolkodnom...

2016. jún. 30. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem tetszik amit látsz, akkor kezdj el egészségesebb ételeket fogyaszzani, mellőzd a csokit, chipset, cukros üdítőket és az efféle vackokat.

Tornáz mellé, van a neten sokféle gyakorlat, 30 napos kihívások egyebek.

Plusz mondjuk biciklizz, fuss, görkorizz, sétálj vagy ugrókötelezz.

Napi 1-1,5 órát szánj mozgásra.

Tudom, hogy nem ilyesmi választ vártál, de nem fogok a centihez rohanni és nézegetni az arányaidat. Ha zavar és változtatni akarsz akkor tessék ott a fenti módszer, ha nem akkor nem.

Legyen szép napod!

2016. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ennek a válasznak is örülök. Nem akarok se fogyókúrázni, se nyavalyogni. Amúgy sportolok és próbálok egészségesen enni, csak anyukám főztje nem a legegészségesebb, engem viszont nem hagy főzni, mert az az ő konyhája... Ugyh általában a noveremnel eszek. Ez úgy néz ki h egy fél napot tekerek biciklivel míg odaerek kb.40-50 km eszek vigyázok a babajara és hazajövök biciklivel... Mehetnek vonattal is, de ezt auert csinálom h kisebb legyen a combom... Viszont szerintem csak izmosabb és vastagabb lett...
2016. jún. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!