Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen könnyen tartható...

Milyen könnyen tartható fogyókúrákat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Olyanokra vagyok kíváncsi, ami egy tini mindennapjaiba is könnyen beilleszthető. 14/L
2010. ápr. 15. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
En igy csinalom: Edessegek nassolasok elhagyasa fullosan..ha edesseg ehetneked van akkor inkabb egyel joghurtot vagy gyumolcsot (kiveve a banan) ...ha ehes vagy egyel puffasztott rizst....Reggel: en szemely szerint 2 szendvicset eszem...rozskenyerbol..teljes kiorlesubol....delben amit foznek ha vmi nagyon zsirosat akkor kevesebbet belole...vagy inkabb potold ki vmi lightossal..ha van...de ha nincs akkor jo a kozepes adag keves adag is belole...utana amikor lenyelted az uccso ebed adagodat egybol irany Tornazni...en 1.20 percet tornazom... En (Cindy crawford wourkout-ra tornazom edzem) De valamikor beleviszek egy kis R.Rekat is...:) Es az edzes utan pedig nem enni semmit csak gyumolcsot vagy joghurtot vagy ajanlom a puffasztott rizst...Es ragozzz...meg igyal sok vizet a nap folyaman mindig logjon a kezedbe az a kis uveges sima viz...En igy csinalom....nekem bevalt....:):):) 14 L
2010. ápr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! De adnék néhány tippet, amik nálam nagyon beváltak:

Csempéssz az ásványvízbe, amit magadnál tartasz, egy kis almaecetet (kicsit gáz először az íze, de meg lehet szokni), épp annyit, hogy érezd rajta, de ne legyen túl savanyú (az se jó). Megszűnteti a bűnös vágyat az édességzabálás iránt. Nálam nagyon hatásos volt!

Ne sajnáld az időt a mozgásra, de csináld fokozatosan, kezdd mondjuk Norbival (Ducitréning 4. "Zsírpusztítás élőben"), mert fontos, hogy legyen sikerélményed, azaz, hogy meg tudd csinálni, s ne dőlj ki már a bemelegítéstől. Ha ezen túl vagy, és még van erőd, jöhet egy kis erősítés is.

Én világéletemben utáltam sportolni, de amióta így csinálom, alig várom az estét, hogy mozoghassak!

A rágó nálam nem vált be, mert vagy éhes lettem tőle, vagy hányingerem lett. De ez is alkat kérdése. :-)

Meg kell tanulni észrevenni, ha már nem vagy éhes. Én attól híztam, hogy "csak úgy" ettem. Nem könnyű megtanulni, de ha az ember észreveszi magán, hogy már eleget evett, feltűnően kisebb adagokkal is beéri.

Többször egyél keveset. Reggel jöhet a szénhidrát, de utána már zömmel fehérjét és zöldséget fogyassz.

Számomra mindezt könnyen be lehet tartani, és nagyon hatásos. Egy hónap alatt 6 kilót adtam le!

Nagyon fiatal vagy még, ezért fontos, hogy ne éheztesd magad! (Különben esetlegesen nem fejlődnek ki rendesen a melleid, és ezt nyilván nem akarod :-) ) Jó minőségű élelmiszert fogyassz, néha becsúszhat egy-egy bűnös falat, de minél ritkábban, annál jobb.

Életmódváltás kell.

Hajrá, kitartás!

2010. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem, segítenek! a rágózás bevált, egész nap rágózom és ebédig elvagyok vele. torna pedig: hastáncos zsírégető dvd, erősítés, vagy ugyanez spinninggel. imádom!=D
2010. ápr. 16. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
sport
2010. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a rágó komolyan elveszi az éhségérzetet, én egész nap eltudok lenni 2 csg. rágón, úgy, h szinte csk azt eszek. De az a baj, h nem fogyok tőle, pedig edzek és 1 hónapja rengeteg zöldséget eszek, és alig édességet, a cukrot minnél gyakrabban édesítőszerrel pótolom, és nem megy le se a hasamból, se a combomból :@ már nagyon idegesít. én nem követek semmilyen fogyókúrát, én csak egészségesen próbálok 1 hónapja élni. Legfőképp répát, főttkrumplit és TESCO-s kertészsalátát eszek, és só v akármien öntet helyett kefírt. Nekem még 1 kg. sem ment le Április 1-étől. De próbálkozok, és hátha a ballagásomig lemegy néhány kg rólam..
2010. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek: több oka lehet hogy nem fogysz. 1. ha nem eszel, leáll az anyagcseréd, nem fogsz fogyni, sőt, mindent amit utána eszel, elraktároz a szervezeted, tehát hízni fogsz. 2. Fehérje hol marad? 3. Nézz utána fitness honlapoknak, és felejtsd el a fogyókúrákat!
2010. ápr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!