Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rubint Réka...

Mi a véleményetek Rubint Réka Alakreform magazinjáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Ki az a Rubin Réka??? Sólett Norbert anyja?
2010. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
11%
tudod aki kimetszeti magabol a gyereket 7honaposan mert igy mutat peldat a leendo anyaknak . mindenre kepes a tokeltes alakert!
2010. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Én ma belelapoztam, pont láttam az újságosnál. Na ez az az újság amit nem vennék meg, mert minden info ami benne van, a neten és könyvekben is megtalálható. Szerintem már nincs több ötletük, hogy mit dobjanak a piacra és ez volt a legegyszerűbb.
2010. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló. Ha azt hiszed, hogy a császármetszés öröm, és fáklyás menet akkor nagyon tévedsz. Gondolj már bele, egy hatalmas nagy vágás alhason, ami pokolian fáj a műtét után. Valószínűleg nem készakarva választotta szerencsétlen a hosszadalmas lábadozást, a természetes szülés helyett, hanem mert muszáj volt (pl. faros volt a gyerek).

3. válaszolónak köszönöm, ő legalább hasznos véleményt írt, amire lehet támaszkodni.

2010. ápr. 16. 06:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvettem, nekem tetszik. Bele fogok vágni, de ehhez nagyon neki kell durálnom magamat! Elég szigorú, és bizony főzni nem nagyon szeretek. De a receptek olyan érdekesek, hogy kifejezetten kíváncsivá tettek. Soksoksok mindent kell beszerezni hozzá, s eltart majd egy ideig az utánajárás.

De szerintem nagyon érdekes (és rendkívül pozitív töltetű) kiadvány, és ha valaki végigcsinálja úgy, ahogy Réka tanácsolja, csak nyerhet vele. Hatalmas önbizalmat adhat!

2010. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszik. Bár a kajákat én itthon nehezen készítem el, mert kis faluban lakom ,és itt a boltban ezek a hozzávalók ( a többsége) nincsenek. Meg edzőteremsincs. Ettől függetlenül lopok belőle ötleteket.
2010. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvettem. Már 3 hónapja diétázok és sokszor már nem tudom mit egyek. Ebben meg elég sok recept van és a kcal és ch tartalma is oda van írva.
2010. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvettem és szerintem is jó könyv.Ha ezeket a tanácsokat betartom 30 nap múlva tényleg látható eredményt fogok elérni?
2010. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Én még szoptatok, szóval egyelőre a torna részének nem merek nekivágni, de a receptek nagyon tetszenek, el fogom őket készíteni (még ha nem is pont update termékekkel).

Ja és császárral szültem, ami egyébként egy komoly alhasi műtét és hidd el kedves második, nem nagy élmény és nem megrendelésre készül.

2010. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Lehet szidni meg gúnyolódni Rékán, de nem hiszem, hogy a kérdezőt ez érdekelné.


Egyébként én sem hittem a módszerében, mert anno egyszer kipróbáltam és nem éreztem jól magam tőle, de....szoptatás abbahagyása után fél évvel elkezdtem aktivan mozogni (mindennap 1-1,5 órás kardió és súlyzós edzés-beleértve a futást is) ,de nem nagyon tudtam eredményt elérni (illetve lement valamennyi fölös kiló, de nem úgy és onnan, ahogyan-ahonnan én azt szerettem volna).

Adtam egy esélyt Rékának, megvettem a magazint, mondván, kipróbálom, hátha...


Nagyjából követem a recepteket (de nem teszek felesleges beruházásokat, ha nem kivitelezhető a recept-számomra-, akkor keresek másik ételt, ami beilleszthető), a megadott mozgásmennyiséget lehetőségeim szerint betartom (nagyon kezdő szinten mozgok még-hiába voltam viszonylag "edzésben"). Kondizni nem tudok elmenni a gyerkőc miatt, helyette szabadtéri futás van illetve azokat a gyakorlatokat megcsinálom,amihez nem kell speciális gép.

Erőm is van, nem vagyok olyan kis gyenge másnap.


Eredmény: a párom ma közölte, hogy jó lenne, ha felszednék valamennyit, mert el fogok fogyni :) Hozzáteszem, még 5 kilóval vagyok nehezebb a "versenysúlyomnál". A régi ruhák is kezdenek jobban állni és még nem vagyok a végénél.

Szóval nem régóta csinálom, mégis látványos a változás.


Nekem bejött.

2010. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!