Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176cm vagyok szerintetek...

176cm vagyok szerintetek mennyi lenne az ideális testsúlyom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nő vagy férfi? 66 kg +/- 4 kg
2016. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

60-90 kg, így vakon, hogy még a nemedet sem tudom. A 90-hez férfinak kell lenned, mondjuk naturál maxig kigyúrva s még épp nem teljesen szálkásan.

Egy kövér lány is lehet szexi, ha jól oszlik el rajta a súly, de azt már nem nevezem ideálisnak, az egészségnek tuti jobb, ha az embernek csak kis feleslege van.

Azt nem tudom, egy normális, izmos és nem szálkás nő mennyi ilyen magassággal koksz nélkül, de 90-nél azért gondolom, határozottan kevesebb.

2016. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy nem tudjuk, a kérdező 14 éves-e vagy 44, a neme már szinte édes mindegy, de tényleg...

Egy felnőtt embernek durván "magasság mínusz száz" a súlya, iskolába járóknak mínusz 120 is bőven megteszi.

2016. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, nem, ez nem így működik. Nekem ez a mínuszozás sem most, 40 évesen, sem 16 évesen nem lett volna jó (most durván sok hájat, hacsak nem vagyok igen izmos s nem vagyok az, anno iszonyú véznaságot jelentett volna), igaz, én 163 centi vagyok, de te se írtad, hogy a képleteid 176 centisnél működnek csupán...


(S vannak iskolába járó felnőttek is, normális esetben is, én 23 évesen diplomáztam s 14 évesen sem voltam kisebb... Na mindegy.)

2016. júl. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
42%
Én pont 176 cm vagyok és jelenleg 60 kg és így is van rajtam egy minimális felesleg a hasamon, én körülbelül 55-56 kg szeretnék lenni! :D 23/N
2016. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!