Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tabletták és egyéb szerek...

Tabletták és egyéb szerek nélkül mennyit lehet fogyni másfél hónap alatt, milyen étrenddel és milyen sporttal/tornával?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Belenéztem a varázsgömbömbe és azt mondta, te semennyit sem fogsz.
2016. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Étrend: kalóriaszámlálás. Vannak erre okos oldalak, kiszámolod a korod/nemed/magasságod/súlyod alapján, hogy mennyi kalóriára van szükséged.

Az alá belövöd 3-400-al és elvileg fogyni fogsz.


Mozgás: Fogyás megindításához "alacsony" pulzusszámon, sokáig tartó mozgás szükséges. Pl. gyors gyaloglás-egy óra, bicikli- szobabicikli másfél óra.


A lényeg, hogy a "tüdődet kiköptető" iramú futás nem sok eredményre vezet, ameddig nem jó a kondíciód. Plusza térdedet is kikészíti, ha nulláról elkezdesz intenzíven futni.


Yt-on vannak amúgy egész jó torna gyakorlatok.


Az egész fogyás lényege a kalóriadeficit, tehát, hogy többet használj fel, mint amit beviszel- sport & étrend/életmódváltás EGYÜTTESEN szükséges.


Anno én úgy fogytam le, hogy mindent ettem ( igen, körömpörköltet és csokitortát is) viszont roppantul figyeltem a MENNYISÉGEKre. Amennyit a szemem kívánt, annak kb felét szedtem.


Mozgásnak pedig naponta 45 perccel tovább sétáltattam a kutyát, 2 naponta 20 perc intenzív yt-os torna, illetve, hetente ablakpucolás-nagytakarítás ( hidd el, az is testmozgás!)


Másfél hónap alatt mennyit fogysz?


ha teszem azt, 160 centis 55 kilós kamaszlány vagy, akkor ~~ 3 kilót max ( kis súlyról indulva nehezebben fogy az ember)

Ha 160 centis és 85 kilós, akkor max. 6 kilót.


Azt szokták mondani, hogy nagy súlyfelesleg esetén a heti 1 kiló, kicsi esetén a heti fél kiló fogyás a reális.


Persze, sok testépítő jár ide, aki majd jól lehurrog :D

2016. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Eddig nekem a ketogén paleoit étrend vált be a legjobban . [link] .Én nem mozogtam mellette,viszont korábban én spinningre jártam és tudom ajánlani .

Ezenkívül még a sima paleot ajánlanám .

Ezen az oldalon minden le van róla írva.

Ha pedig elkezdesz diétázni ,akkor ezen az oldalon nagyon jól tudod vezetni: [link] Ki tudod számolni ,hogy ha fogyni akarsz a jelenlegi magasságoddal és súlyoddal mennyi kalóriát vihetsz be . Sok sikert!:)

2016. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 #3 köszönöm a válaszotok ^^
2016. júl. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!