Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyaszt jobban a...

Melyik fogyaszt jobban a biciklizés vagy a gördeszka?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Bicikli egyértelműen.
2016. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az se túlságosan.
2016. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amelyikkel több kalóriát égetsz.

Nekem pl. sokkal többet segít a fogyásban a séta, mint a futás, mert utóbbiból 1 perc megy, napi szinten vagy 5 perc, de ehhez már küzdenem kell kicsit, az előbbiből pedig napi 2-3 óra alap s 40 km sem lenne vészes.


Nagyon szór a kalóriaégetés a fentieknél. A biciklizés amúgy elég sokat éget, főleg ahhoz képest, hogy mennyire laza dolog (normál esetben). Ezt fogom emelni, hogy nagyobb legyen a deficitem. Egy laza 4 órás túra már oda tud tenni :)

2016. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a gördeszka, de lehet hogy nem így van. De az sokkal jobban megmozgat, minden testrészedet, és akár az akaraterőt is lehet vele fejleszteni, hiszen ha pl trükközni akarsz, ahoz még sokszor el kell esni. Meg ha pl barátokkal vagy, az sokkal nagyobb élvezet, mint csak tekerni és tekerni.:)
2016. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!