Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire suli elött egyek,...

Reggelire suli elött egyek, és utána mikor hazaértem csak akkor megint vagy suli közben inkább?

Figyelt kérdés
Melyiktöl tudnék nem hízni annyira és melyik az egészségesebb? Reggelire általában szendvicset(szalámisat) szoktam enni. Ebédre valami könnyüt, és sok vizet iszok!
2010. ápr. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél reggel meg suli közbe is, én pl mindig 2re érek haza és 3 nulladikom van, vagyis 6kor kelek, elég rossz lenne kibírni...többször kell enni keveset, úgyhogy nyugodtan egyél suliban is!
2010. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én soha nem eszek suli előtt, második szünetben szoktam, aztán az eltolódika harmdikra meg néha negyedikre is, mert hát nem eszek túl gyorsan, :), de ha nulladik van akkrelső szüneben kezdem :d nekem ez így nagyon jó :)
2010. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van reggel étvágyad, akkor otthon, suli előtt egyél. Ha nincs, akkor rögtön, amikor beértél, az 1. óra előtt. Ha nem tudsz délben ebédelni (biztos nem tudsz), akkor belefér egy tízórai is.
2010. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!