Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ez ártalmas?...

Mennyire lehet ez ártalmas? Tippek?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a fogyit. Igyekszem egészségesen enni, stb. De ugye a fokozott folyadékbevitel is fontos. Sajnos nem vagyok egy "nagyivó", normál esetben is a legtöbbször 0.5-1 liter vizet iszom meg naponta. De fogyinál ugye többet kellene. A 2 liternek már örülnék. Nos, sajnos a víz nem annyira "csúszik", a tea sem a kedvencem, persze ősszel-télen iszom azt is.

Most-tudom, nem túl egészséges-de cukormentes-édesítőszeres ízesített italporokat oldok fel vízben, ezt iszom. (Tele E-betűvel) De így legalább meg tudom inni a két litert.

Szerintetek nagyon gáz? Ti, akik szintén nem nagyon tudtok sok vizet inni, hogy oldjátok meg a fokozott folyadékfogyasztást a fogyi alatt? Köszönöm a válszaitokat!



2016. aug. 20. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy már 2 litert ne tudj meginni. Ha ez kell a fogyáshoz, és az egészséghez, akkor igenis megiszod azt a 2 nyamvadt liter vizet.
2016. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél sokkal több nyers zöldséget, főlev saláta meg káposztaféléket és az majd vonzza a vizet.
2016. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második hozzászóló, kipróbálom. Az is baj, hogy nem olyan munkahelyen dolgozom, ahol húszpercenként ki lehetne menni Wc-re, és sajnos azt tapasztalom, ha sikerül is többet innom, gyakrabban kell kimenni. (Útközben is gyakran vagyok.) Abban reménykedem, hogy előbb-utóbb a vese/húgyhólyag hozzászokik a mennyiséghez, és nem kell szó szerint 10-15 percenként Wc-re rohangálni.
2016. aug. 21. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!