Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le hogy eléggé...

Hogy fogyjak le hogy eléggé látszódjon?

Figyelt kérdés
Szevasztok 13/F vagyok 153 cm és 47-48 kg hogy ésbmivel tudnék lefogyni hogy megbis látszódjon? Kólát nem iszok csak citromos ásványvizet , eléggé sok kenyeret eszek és esténként 7-8-9 óra fele is eszek..

2016. aug. 22. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Már a fiúk is anorexiásak akarnak lenni, vagy mi? Nem kell fogyóznod. Ha mégis fogyni akarsz, akkor jobb ha tudod, hogy megállsz a fejlődésben(=alacsony maradsz).
2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább sportolj és ne fogyózz! A kenyeret felejtsd el estére!


Az ilyen eszement kérdések helyett inkább menj le napi szinten futni 30 percet, fokozatosan növelve az időtartamot!


Hallottad te azt a szót, hogy a pasit izmosan és nem vonalkódvékonyan szeretik a lányok?

2016. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Kenyér off fogyni akarsz akkor kell a diéta a sport magába nem elég és ne a kalóriát figyeld hanem a szénhidrátot!! a citromos viz jo perce csak cukor nélkül!

Ha van még vmi kérdésed irj privatba nyugodtan es segitek az etrendeddel kapcsolatba

2016. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 es nem anorexiás vagyok csak simán leszeretnék ilyen 41-40 kg ra.... 2 ES sportolok.. Minden nap 6 órátol 9 ig focizok 3- as köszi rád fogok írni
2016. aug. 23. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne szeressél 40kg-ra fogyni! Vagy akkor felejtsd el, hogy magas leszel, de az egészségedtől is búcsúzz el.
2016. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem igy magam jól... Már biztos vagyok 50 legalább 45 re visszafogyni...
2016. aug. 23. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, rendet kellene tennie a fejedben.
2016. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát pont hogy nem fogok/nem is fordulnék hozá... Nins velem baj 4-5* tanuló vagyok csak szimplán leszeretném 1-2 kilót adni

....

2016. aug. 24. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jók a jegyeid, még lehetsz testkép-zavaros. Nem befolyásolja a dolgot.
2016. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!