Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a menü mára?

Milyen ez a menü mára?

Figyelt kérdés

Reggeli 3 szelet abonett kenyér felvágottal és uborkával,1 ek. müzli 1 dl tejjel.

Tizorai 1 narancs.

Ebéd kb. 5 levél fejessaláta 150 g csirkemellel joghurttal leöntve,1 db alma.

Vacsora 1 kefir zabkorpával.


2010. ápr. 23. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
éhenhaláshoz sok, normális működéshez kevés...hacsak nem egy kórházi ágyon vegetálsz épp, mert akkor megfelelő
2010. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Sztem jó. Semmi baj vele. Egy fogyis menünek tökéletes:)
2010. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg jó,én is fogyózok és körülbelül ezeket eszem talán nem 3 kenyeret csak 1-et és semmilyen hiánybetegségem sincs és kórházba sem kell mennem.Jól eszel.
2010. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
34%
Abonettből nyugodtan eheted a hármat!Én nasizni is azt szoktam!Nagyon fini:)
2010. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked elég? 1dl tej, 1 db alma, 5 levél saláta, 1 narancs... Te jó ég, ezektől semmi hájad nem lesz, miért ilyen mikro mennyiséget eszel belőlük csak?
2010. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
550 kcal és akkor még bőven számoltam....ez KEVÉS
2010. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amint abbahagyod a fogyókúrát, azonnal a dupláját hízod vissza. Az elv jó, csak eszetlenül csinálod.

Reggelire: 1-2 szelet normális teljes kiörl. kenyér, ha lehet több zöldséggel. A többi jó, bár ha megennéd a kenyeret, a müzli fölösleges lenne.

Tízórai: ok, de lehet natúr joghurttal,kefírrel változatni, ill. itt lehetne a müzli, ha éhes vagy.

Ebéd: egész jó (lenne), de könyörgöm, az 5 levél saláta hogy jött ki? Semmivel nem fogynál kevésbé, ha ennél többfélét, pl. paradicsom, ubi, retek, paprika, csíra, hagyma... stb. Párolt zöldség is jó. LAKJ JÓL vele!

Uzsonna: amit vacsira írtál.

Vacsi: mint az ebéd, csak kevesebb, hús helyett esetleg sonka vagy sajt, de a hús is jó.

2010. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szoktam bövebb salátát is enni,de most ez volt csak itthon. 550 kcal? Ez komoly?
2010. ápr. 23. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:

A saláta az semmi, azzal csak a gyomrodat telíted, de az égvilágon semmi normális szénhidrátot, vagy fehérjét nem tartalmaz, nem beszélve a szinte 0 kalóriatartalmáról.

Le lehet így fogyni, de számíts rá, hogy vagy így kell étkezned életed végéig (ami a szervezeted elgyengülése miatt sokkal előbb bekövetkezik mint szeretnéd), vagy pedig a leadott kilóknak akár 130-140%-át visszahízod.

2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez nem tudom kinek elég... Aki sportol az ennyitől végkimerülésben esne össze az utcán...
2010. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!