Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A homokóra testalkatot hogyan...

A homokóra testalkatot hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

A vállam körméretben 100-2 cm simán pedig kb. 45

a derekam:74

a csípőm: 91

a combom: 53

úgy olvastam hogy ugyanannyi cm-nek kell lennie a vállnak mint a csípőnek, de ha belenézek a tükörbe akkor úgy látom, mintha egyvonalban lenne és a családom is azt mondja hogy az vagyok :D

atletikus biztos nem vagyok, igaz a vállam az öttusázástól lett ilyen széles,de a csípőm nem keskeny

bocsi ha érthetetlen :/ képet nem szeretnék kitenni



2016. szept. 18. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:

ja amúgy 176 cm

64 kg

14/l

2016. szept. 18. 14:05
 2/7 A kérdező kommentje:
mellméret:79 cm
2016. szept. 18. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A homokóránál van a hölgynek melle is és csípője is, a dereka pedig karcsú. 74 cm-es derék és 91 cm-es csípő semmiképpen sem homokóra, inkább bojlerforma. 65 cm alatti derék kellene a homokórához, és C-kosaras mellek a te esetedben. De ha nem az vagy, akkor se keseredj el.
2016. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :) ezen a képen jól mutatja hogy hol kell mérni a csípőt és a derekat? csak mert akkor derék:73

csípő:88 cm de gondolom ez nem változtat semmin :)

[link]

2016. szept. 18. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Homokóra: Mell és csípő között egy-két centi eltérés van; derék és csípő között 30centi.
2016. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vékony derék. Szélesebb csípő. Váll és csípő nagyjából egy vonalban. Neked nem olyan vékony a derekad a csípőhöz képest.
2016. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ingaóra és a karóra között van félúton.
2016. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!