Ez igy jo lesz?

Figyelt kérdés
Kb 5-6kg ot szeretnék fogyni. Már két és fél hete csinálom ezt: sport: heti két spinning, egy trx, meg három tesi (de szar a tesi tanár ezért ez alig számitt). Evés: semmi édessék, napi két három alma, pár barack, kalóriacsökkentett kenyér, semmi vaj, kenyér mellé vagy egy valamien sonka, vagy kis sajt, vagy virsi (általában egy, de néha kettő), ebéd pedig vagy leves vagy másodikféla attol függ melyik ehető mert menzás vagyok ebbol kifolyolag az ebéd nem is diétás.Meg persze annyi viz amennyit tudok inni, meg ez nemtudom számitt e de ha tudok setalok meg lépcsőzök lift helyett. Na az van hogy az első hét ben fogytan egy a második héten fél kilot,de olyan mintha a narancs bőröm (csak pici volt) eltünt volna meg mintha izmosabb lenne a hasan meg kevesebb a zsir rajta. Szerintetek most megálltam a fogyásban? Vagy rosszul csinálok valamit? Vagy ez igy jó? Vagy csak beképzelem hogy kevesebb lett a hasom a háj réteg?

2016. szept. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, inkább vajat egyél mint gyümölcsöt, a zsír annyira nem gáz. a fruktóz is cukor. a sajtot megint hanyagolnám, nagyon magas a kalóriatartalma, és virsli helyett is inkább rendes húst ennék, ha van. a vízivást nem kell nagyon túlzásba vinni, 3-4 liternél azért ne igyál többet. :D


szóval ha már menzás vagy, akkor ha lehetőségem engedi, akkor hanyagolnám a gyümölcsöket, pluszban ne egyél, max amit adnak a suliba.

2016. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

A spinning az jó, de TRX-ből lehetne 3, hogy hatékony legyen.


Az étrendedben annyi a hiba, hogy sonka(?) (Gondolom felvágottra gondolsz) nem kellene enni, hanem feltétnek tehetsz a kenyérre tonhalat-tonhalkrémet, akár cottage cheese-t is kenhetsz rá. Virslit nem kéne enned, minimalizálni kellene a darabját nullára, helyette csirke, hal, marha. Gyümölcsöket ehetsz egészségesek, de mellé iktass be sok-sok zöldséget is! Számold a makro tápanyagokat és a kalóriákat. Nem tudom hány kiló vagy jelenleg de napi 1500kcal mindennap legyen meg. Spinning napon felmehetsz 1800-kcalra is.


További sok sikert!

2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy kevés a fehérje, a sok cukor helyett inkább arra fókuszálnék.

Ha belefér s neked nem kavar be, simán ehetsz ennyi gyümölcsöt, ez egyénfüggő, de előbb a fehérje legyen meg, a zsír (azt nem kerülöd, helyes, sok pedig nem kell) és a többi esszenciális tápanyag.

Szerintem is legyen zöldség. A vajjal és a sajttal pedig nincs baj (bár ki mit kerül, én almát nem ennék semmiképp, akkor más kerülheti a vajat :)), a virsli minőség kérdése, általában ipari hulladékok, de vannak jófélék is.

2016. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!