Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biotech Iso Whey zero vacsorár...

Biotech Iso Whey zero vacsorára ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogyni szeretnék, mert sajnos gyógyszerek miatt felszedtem 25 kg-t.. Teljesen kiiktatom az étrendemből a cukrot, csak vizet iszom, illetve próbálok kisebb adagokat enni, de változatosan, túl nagy változás lenne egyszerre elhagyni mindent ( pl. heti egyszer ugyanúgy eszem pl. krumplipürét a husihoz ) illetve edzek rendszeresen. ( végre újra lehetőségem nyílt rá, eddig sajnos nem tudtam )


Azt szeretném kérdezni, hogy kiválthatom-e a vacsorámat az edzés napokon Biotech ISO whey zero fehérje por shakekel, hiszen ez minimálisan az édesség utáni vágyamat is csökkentené, ami sok munka mellett jót tesz. Vagy olvastam, hogy kazeint kéne?


Hatásosabb az Iso whey is, mintha megennék egy "rendes" vacsorát?

Fogok így elérni eredményt?

Nagyon szépen köszönöm, aki segít benne, elég kezdő vagyok!:)



2016. szept. 23. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ikább az uzsonnát váltsd ki vagy edzés után idd. Ha ez pont a vacsora időpontja, akkor mehet.
2016. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!