Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásrohamtól hirtelen nagy has?

Falásrohamtól hirtelen nagy has?

Figyelt kérdés
Bulimiás vagyok, de nem önhánytatással kompenzálok, hanem koplalással. A gyógyulás a cél, de most nem konkrétan a betegségről szól a kérdés. Szóval azt vettem észre, hogy falási roham idején/után olyan a hasam mintha terhes lennék. Koplalós napokon pedig szó szerint "be van horpadva". Egyébként nagyon vékony vagyok. Nem tudjátok véletlenül miért lesz nagy a hasam 1-2 napig falásroham következtében? Utána meg "hirtelen" lapos? Mikor állítólag 1-1 nap alatt nem lehet se hízni, se fogyni. Nem csak képzelődöm, ismerőseim is mondják koplalós napokon hogy "de vékony vagy", falós napokon meg hogy "de nagy a hasad" (jó ezt csak azok akik elég közel állnak hozzám ahhoz, hogy őszinték legyenek velem).

2016. szept. 26. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ma meg a dilis napok vannak?
2016. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, mert van benned kaja.

Még szép, hogyha van benned kaja, nagyobb a hasad, főleg ha egyszerre sok adagot viszel be. Ez akkor látaszik meg főként, ha sovány vagy.

Nekem is 1-1csalóétkezés után okyan a hasam, meg alapból még akiknek gyors az emésztésük, azoknak is..

2016. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál,hogy amit megeszel az egyből gázzá válik benned vagy mi? A kajának is van térfogata,ami végighalad az emésztőrendszeren és amit végül kisz@rsz.
2016. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi ésszel csoda hogy önállóan lélegzel.
2016. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért olyan, mert akkor telítve van a gyomrod.

Nekem is így van, 45 kg vagyok...de azért ezt tudtam és elég logikus, hogy nem a hízás az oka, hanem az, hogy az étel benned van..

2016. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet ételalergiád van, és felpuffadsz... vagy csak mert teleszed magad, és látszik. nekem is lapos a hasam, és amikor teleeszem magam, akkor felpuffadok többnyire másnapig.
2016. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fiu vagy lány vagy? és hány éves?

olyan képet tegyél fel légyszi ahol be van horpadva meg mikor nagy "terhes" kinézetű a hasad érdekel hogy néz ki olyankor

2016. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!