Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki akár otthon, akárhol...

Ha valaki akár otthon, akárhol nekiáll táncolni magának, olyannyira, hogy le is izzad rendesen, az is megfelelő mozgásnak számít fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol, de olyan fura elhinni, pedig mondjuk, ha én diszkoba elmegyek, tényleg kifulladásig szoktam táncolni. Vajon ez igaz, vagy hülyeség, én nem egyenlő egy aerobiccal például.
2008. okt. 3. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a fogyáshoz jobb a hosszú, tartós igénybevétel. Táncolni meg azért nem tudsz olyan sokáig. Talán valamilyen közepes tempóban... az biztos, hogy a legkellemesebb módja a magányos fogyásnak.
2008. okt. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez is mozgásnak számit,de azt ne felejtd el,ha este késon eszel,vagy koktélokat iszogatsz (az italokk is hizlalhatnak),akkor nem biztos,hogz sokat ért a tánc a fogyás szempontjábol.
2008. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem is úgy értettem persze, hanem ha mellett mondjuk odafigyelek a kajára is, akkor arra volt kiváncsi ha itthon nekiállok magamnak táncolgatni, akkor érek e vele vmit.Köszönöm a válaszokat
2008. okt. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!