Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez befolyásolja a fogyást?...

Ez befolyásolja a fogyást? Hasfájás?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok ebben a 3 napban viszont viszonylag sok füvet szívtam és eléggé sokat ettem szilvás gombóc,keksz,müzli,szendvics meg ilyeneket most viszont fel vagyok puffadva nagyon amúgy is felszoktam de most különösen és nagyon fáj a hasam (wc-ztem is ) többet ennyit nemeszek az tuti ... :D De amikor szívtam nagyon sokat sétáltam haverokkal :D Szerintem most ki is hagyok 1-2 napot kaja nélkül :D Na 2 kérdésem lenne ez hatással lehetett a diétámra ? tudok valamit csinálni a hasfájás ellen ?

2016. okt. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy abbahagyod a füvezést,mielőtt teljesen elhülyülsz!
2016. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak időközbe szoktam régen mást csináltam elég sokáig de a fű néha jólesik de nem ez a lényeg most :D
2016. okt. 22. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasfájásra: gyógyteák mézzel (kamilla, borsmenta, gyömbér), húsleves leve, kókuszzsír, párolt zöldségek (répa, karfiol, brokkoli, zeller), probiotikum. Kicsit hanyagold a lisztes, cukros, tejes ételeket.

3 nap nem olyan vészes, ha ezután jobban odafigyelsz. Koplalás helyett inkább a fenti kímélő diétát javaslom, a füvet meg inkább felejtsd el.

2016. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 22. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Diétába fű? Úgy hozza az ember étvágyát, hogy egy ökör csordát meg tudna enni egy medencényi rizzsel.
2016. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem napi szinten szoktam csak néha jólesik meg kiszoktam bírni de most sok volt :D
2016. okt. 23. 12:19
 7/10 A kérdező kommentje:
De valaki mondjon már valamit mer nagyon fáj hasam még mindig xd
2016. okt. 23. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el sz@rni!
2016. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már voltam kb 3 szor xd
2016. okt. 23. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha füvezel.ne csodálkozol hogy kajaflessed lesz és zabálsz :) folytasd a diétád, nem lesz baj, a hasfájás ellen meg fél kávéskanál szódabikarbóna meg gyógyteák.ne koplalj rá de csak pár falatot egyél egyszerre egy két napig
2016. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!