Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális testsúly?

Ez normális testsúly?

Figyelt kérdés
12 éves, lány, 141 cm, 34-36 kg (változó:D)

2016. okt. 23. 14:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
Egy szál bél xD
2016. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát köszi:D nem gondoltam volna hogy a soványság ennyire vicces :O
2016. okt. 23. 14:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Te hogy látod?Tetszel magadnak?Szüleidnek mi a véleménye az alakodról?Képpel könnyebb lenne megállapítani.
2016. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne foglalkozz ilyesmivel.
2016. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, miért nem inkább játszol valamit, vagy olvasol, vagy mesét nézel? mit foglalkozol te ilyenekkel?

nagyon vékony vagy, mozogj egy keveset és mérsékelten egyél édességet!


FEJLŐDŐ SZERVEZET VAGY!

2016. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vagy azt mondják, hogy teljesen jó vagyok, de valamikor meg azt kántálják, hogy milyen sovány
2016. okt. 23. 14:51
 7/15 anonim válasza:

Nem ezzel kellene foglalkoznod. Egyébként nem egészen normális. Általában a testmagasságod utolsó két számjegye volna az ideális testsúly, azaz neked most legalább kellene lenned 40 kilónak. Persze ez a szám, csak körülbelüli érték, vannak pontosabb számítások is, de azok is körülbelül ugyan ezt a végeredményt hoznák, csak pontosabban. Ne csináld azt, mint a sok buta liba, hogy "jaj nem ehetek sokat, mert elhízok", meg "figyelnem kell az alakomra". Mivel még bőven fejlődésben van a szervezeted, jóval több fehérjére van szükséged. Valamint fogadd meg az elcsépelt dumát, hogy aludj sokat mert alvásközben nősz, mert sajnos tényleg igaz, a szervezet alvás közben építi be a fehérjét, a regenerálódás közben.


Ez azt jelenti, ha most nem eszel és nem alszol eleget, nem fejlődsz normálisan. A te korodban, még nem létezik elhízás, csak akkor, ha a szüleid egészségtelenül tej és müzli helyett, langyos zsírban úszó töpörtyűvel etetnek. Lásd a következő képen:

[link]

(nem biztos hogy kaja miatt hízott el, de azért vicces :) )


Tehát tessék megenni szépen mindent amit eléd tesznek, ha meg magadnak mered, akkor nyugodtan lakjál jól, az a természetes, ha csak a következő étkezésre éhezel meg.

2016. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem van az a vicces és egyben jó tulajdonságom, hogy én ehetek lovat reggelire, ebédre vagy akár vacsorára is, 2-3 kg nál többet nem hízok és amúgy is csak 1-3 napig maradna meg, mert rengeteget rohangálok össze-vissza
2016. okt. 25. 20:34
 9/15 anonim válasza:

Mint ahogy említettem, a te korodban fehérjére van szükséged. attól hogy bepuszilsz négy brióst, két kakaós csigát, meg egy nagy tál müzlit, nem leszel előrébb, mert ennek nagy része szénhidrát. Ezt mindet simán "eltüzeli" a szervezeted, cukor formájában, mert ugye arra bontja le.

Ha lovat ennél reggelire, persze nem egészben mert úgy emésztési problémákat okozhat, hanem bármilyen fogyasztásra alkalmas módon, akkor azzal fehérjét vinnél be. A fehérje beépül a testedbe izomzat formájába, annak pedig az a tulajdonsága, hogy a szervezet a legutolsó pillanatban kezdi csak meg felemészteni, tehát ha az utolsó szénhidrát "darabka" is elfogyott, jöhet a zsír, és ha az utolsó csepp zsír is elfogyott, csak akkor jön az izom. Ha arra gyarapodnál, azt nem fogynád le két nap alatt. Megírhatnád, hogy hogyan is néz ki egy napi étkezésed, akár több napot is írhatsz, mondjuk az utolsó 3 napod. Vagy azt írd meg hogy általában mit eszel, miből fogy a legtöbb...

2016. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
általában pl. pez cukrot, fokhagymás kiflit és itthon valami tojás, hús, vagy rizs vagy krumpli vacsizni meg nem szoktam mert kb. este kilenc és nyolc között jön meg az étvágyam és azt mondják a szüleim hogy ilyenkor már ne nagyon egyek semmit..vagyis ehetek de ne sokat. Ma reggel ettem ugye fokhagymás kiflit aztán kivételesen nyalóka (:D) aztán hazaérve csirkecomb és sült krumpli és este meg ugye már mondtam
2016. okt. 26. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!