Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eldönteni,...

Hogyan tudnám eldönteni, híztam-e?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hülyén hangzik a kérdés, de azt hiszem van egy enyhe testkép zavarom.

Mostanában annyira nem ment a diéta, de azért súlytartásba bele kellett volna férnie a kalóriáknak. Két hete kb. nem számolgatok, mert kezdtem kicsit beleörülni.

Ha belenézek a tükörbe hájasabbnak látom magam. De pl. 3 nappal ezelötti fotó még tök oké, ma reggeli már borzalmas ( ami elvileg fizikai képtelenség). Centiben nem változott semmi, kilóban 1 kg-val vagyok több, testzsír százalékom kaliper szerint 18%, amit nagyon nem hiszek, kb. 20% körül lehet a valóság.

Mit tehetnék, hogy olyannak lássam magam, amilyen vagyok és hogy tudjam követni a változást? Ha kell küldök képet priviben.


2016. okt. 29. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol látod magad "hájasabbnak"? Szerintem csak bemeséled magadnak, mivel 1kg-val több vagy(ami BIZTOS víz, mert ha nem számoltál kcalt, szénhidrátosabban vagy sósabban ehettél, ami vizet köt meg). A centi sokkal jobb mutató. Ha nincs változás; az nem elég bizonyíték? Bár ha gondolod, küldhetsz képet priviben, hogy ezt megerősítsem.18éves lány vagyok, súlyt tartok
2016. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hasamat érzem hájasnak. :(
2016. okt. 29. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kuldheted
2016. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Küldtem. :)
2016. okt. 31. 15:40
 5/5 anonim válasza:
Ha tudok segítek ha elküldöd! :)
2017. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!