Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 4 napig össze-vissza eszek...

Ha 4 napig össze-vissza eszek mindent (péksütit, csokit, stb), azzal hízhatok 2 kg-nál többet?

Figyelt kérdés

Sajnos leterített egy ilyen hányás-hasmenéssel vírus és fogytam 1,5-2 kilót (a megszokott súlyom 46,2 most 44,7 vagyok, ivás után). Mivel már így is kórosan sovány vagyok (volt egy kis evészavarom, bár anorexiának nem nevezném) muszáj visszahíznom azt a 2 kilót legalább

Ha holnaptól hét végéig nagyon sokat eszek, elalvás előtt, stb, akkor sikerülhet?



2016. nov. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyél, de ne szemetet, hanem rendes kaját. hidd el a szervezeted hálás lesz, ha tápanyagdús ételeket kap és nem ipari hulladékot.
2016. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet 4 nap alatt 2 kilót hízni
2016. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyél 2 óránként így hízni fogsz 1 hét alatt 3 kg -t
2016. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Ne egyél össze-vissza hülyeségeket.


Kezdj bele egy értelmes tömegnövelő étrendbe és edzéstervbe!

2016. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keveseknek megy az ilyen gyors hízás. Én tudok enni, de napi 4000 kcal fölött (ami az igényem duplája) már problémáim lennének s úgy sem jöhetne össze közel sem annyi... Más kérdés, hogy ha rengeteget eszel, akkor kevésbé tud hasznosulni, a test nem bírja akármilyen tempóban emészteni az ételt s egyeseknek ilyenkor be is gyorsul az anyagcseréjük... Óriási mennyiségeket ettem évtizedekig, évi 1 kiló jött fel, vékonyan feljöhetett volna pár kiló... Hízni nem feltétlenül egyszerű, de hova rohansz? Mi van, ha nem 4, hanem 16 nap alatt hízol 2 kilót? Oké, hogy nem jó neked így, de pár plusz nap alatt semmi sem lesz, de főleg teljesen felesleges lehetetlen dolgokkal próbálkoznod. Ha teletömöd magad, akkor csak rosszul leszel s főleg evészavaros múlttal nem ajánlom, de amúgy sem. Nem jó érzés igen durván megtömni magunkat.
2016. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2016. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
166 cm...
2016. nov. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!