Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyi Titka mennyire jó?

Givememoneygirl kérdése:

Nagyi Titka mennyire jó?

Figyelt kérdés
A teljes kiörlésű lisztjére gondolok ezalatt. Fogyókúra alatt mennyire ajánlott, hasznos? Ára nekem megfelelő bár vannak kételyeim... remek tortillát lehet belőle csinálni megtöltve salátával, hússal, igazán laktató !

2016. nov. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ember-, diéta- és mennyiségfüggő.

Lassabb szénhidrát, sokaknak jó lehet, de nem mindenkinek.

Ha neked laktató, akkor bizonyára jó esélyekkel indul. Mondjuk jól is csinálod, kevés liszt, saláta, hús... :) Sokunk élből kihagyja a glutént, ezt döntse el mindenki, de a tortillád elég keveseknek kavarhatna be a fogyásba, azt hiszem.

2016. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként a glutén mit okoz a szervezetben ? (attól független ha nem érzékeny rá a szervezet)
2016. nov. 6. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mivel nem vagyok szakértő, én nem tudom. Olvastam paleós oldalakon ezt-azt, de mit tudom én, hogy mi igaz? Én érzem, hogy a glutén nem ideális számomra (főleg mert a gabonákban egy csomó szénhidrát is van mellécsomagolva s az nekem előnytelen), szükségem semmi nincs rá, úgyhogy én kerülöm, de hogy tutira olyan rossz-e... Ennek eldöntéséhez én kicsi vagyok.
2016. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyan csinálsz belőle remek tortíllát?

Mert én idegbajt kapok tőle, egyszerűen soha nem jön össze rendesen.

2016. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsen arra semmilyen klinikai bizonyíték, hogy a glutén bármit csinálna a nem gluténérzékeny ember szervezetével. Orvosi álláspont az, hogy aki nem gluténérzékeny, annak teljesen fölösleges gluténmentesen táplálkozni.


A teljes kiőrlésű liszt oké, a fogyókúrával akkor működik, ha ezzel együtt is tartod a kalóriadeficited.

2016. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tortilla receptre írtam privátot !
2016. nov. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!