Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni 59kg-ról 50re? Hogyan? (Nem eszem "szemetet", mozgok is, mégsem megy lejjebb amióta 20kg-t fogytam egy év alatt régen, megállt és kész. ) Hashajtó? Éhezzek? Gyorsan kéne. (1-2 hónap alatt) 164cm vagyok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Idióta ötleteket inkább ne. Mi a lótúrót érnél a hashajtóval, az szerinted feloldja és kiüríti a zsírt? Az éhezés sem jó, bár az legalább visz le zsírt s persze izmot és esélyes, hogy nem bírod, hisz üzemanyag nélkül te sem működsz jól, csak nagyon ideiglenesen... Lassuló anyagcsere etc.


Nem fog menni 1-2 hónap alatt ennyiből, az fix. Illetve ha naponta lefutsz minimum egy maratont ebben a hidegben, akkor vannak esélyeid. De ez alapvetően irreális.

Nem hiszem, hogy gyorsan kéne, nem függhet tőle az életed...

2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A hashajtót nem ajánlom, tönkretesz belülről.

Az éhezést úgyszintén nem ajánlom, mivel ez csak egy ideig óráig jó, aztán elkezdenél magadba tömni mindenféle kaját ami épp a kezedbe kerül.

1-2 hónap.. Olvasd el a "sárga kapszula" könyvet:) Le is lehet tölteni, abban van egy Fogyókúrás rész... szerintem 1-2 hónap alatt lemenne az a 9 kg.

Bár nem értem hova szeretnél fogyni, szerintem a 164 centihez az 50 kg kevés.

2016. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 50kg szerintem is kevés... szerintem a 53-54 tökéletes, bár testalkattól függ.

Én azt javasolnám,h mérd grammra a kaját. Szépen kiszámolod mennyi kalóriára lenne szükséged stb stb... megéri :)

A sárga kapszula valóban jó olvasmány :)

2016. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!