Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet combból fogyni?

Hogyan lehet combból fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,13 éves vagyok,és combból szeretnék fogyni,vagy még vádliból is..mások szerint vékony vagyok,de szerintem egy kicsit kellene fogynom.

Eddig sportoltam,kb fél éve nem sportolok rendszeresen,fájdogálnak a térdeim is miatta.Tudom,hogy nincs helyi fogyás stb...szerintetek?


2016. nov. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj, de azt írtad, ezt tudod.
2016. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én értem,de csak van valami olyan edzésforma,amivel egy idő után csak lejön valamennyi súlyfelesleg..
2016. nov. 9. 22:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 165cm vagyok kb,és 46-47 kg,szerintetek ez gáz?valamennyi izom is,volt ilyen felmérés a suliban és asszem 36%izom a testemnek,nem sok tudom😂
2016. nov. 9. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagy.

A nincs olyan mozgás, amitől fogysz, ahhoz az evésnek is megfelelőnek kell lennie s ekkor is a genetikád dönti el, honnan megy le. Nem mintha rajtad lenne felesleg ilyen számokkal. Kevés vékony lány létezhet zsíros vádlival, az izmot pedig ne akard lefogyni. Az emberi comb pedig normálisan nem vékonyka, rengeteg fontos nagy izom van ott.

2016. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!