Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg hogy egyek?

Hogy álljam meg hogy egyek?

Figyelt kérdés
Mindig enni akarok mindig akarmit csinalok. Mit tegyek? Nem vagyok dagadt. De nem is akarok az lenni. Szerintem pont jo alakom van. De mindig van itthon valami ami edes es sok lenne es nem tudom megani hogy egyek. Valaki mondana valamkt hogy kit keudjek ezzel mivel foglaljam el magam? Koszonom elore is.
2016. nov. 10. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek lehet fizikai és lelki része is.

Jó étrend mellett sokunknak mindkét rész kezelve van, unalomevés vagy "enni, csak mert van és finom" pedig küzdj, ilyen minimális önkontroll azért kell az embernek.


Mivel foglald el magad? Millió egy dologgal lehet, annyi hobbi van. De csak mert unatkozunk, nem szokás enni. Ha mégis kell valami bevitel, igyál teát, persze üresen. Én is szoktam, ez a leglightosabb nassom, no meg az uborka, nagyon szeretem.

2016. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!