Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan és...

Hogyan fogyjak le gyorsan és látványosan? 13/L légyszi gyorsaan!

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan lefogyni nyárra. Minden reggel bicóval megyek suliba. oda-vissza ez kb 1km és mivel messze van, a napi testmozgás megvan. Magamról 13 éves vagyok 172 cm és 75 kg. szeretnék lefogyni 60 kgra. Milyen fogyókúrát ajánlanátok?
2010. ápr. 29. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Csak óvatosan, mert még fejlődésben van a szervezeted. Ha mindenképpen fogyni akarsz, egy dolgot ne feledj, hogy gyümölcsöket, zöldségeket és búza féléket sokat fogyassz.Semmi esetre ne koplalj, mert akkor az immunrendszered legyengül és komolyan megbetegszel.
2010. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Még várom a javaslatokat (:
2010. ápr. 29. 19:20
 3/24 anonim válasza:
89%
Mozogj (én a szobabiciklit ajánlom), gyümölcs, zöldség, fehérje :)
2010. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
francnak kell szobabringa, használja csak a saját bringáját
2010. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köcce. És olyat tud valaki adni olyan oldalt ahol edzésterv van és étrend? Vagy bárki írhat!
2010. ápr. 29. 19:31
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

leírom, ez tuti, nekem nagyon bevált. ha komolyan veszed, akkor nagyon gyorsan látványos fogyást érhetsz el.

először is iktass ki minden kenyés és tésztafélét. semmi olyan, ami lisztes. kenyér helyett ehetsz pufasztott búza vagy rízs szeletet.

iktass ki minden zsiradékot. semmi margarin, vaj, semmi zsíros tej. olaj nélkül kell főzni, ha főzöl.

végül pedig, ami a legfontosabb: nincs finomított cukor. semmi édesség, stb.


amit tehát ehetsz: gyümölcs, zöldség, puffasztott rízs vagy búza. hús, tojás, stb. egyél egyszerű ételeket. kevés főtt étel, inkább nyersen fogyassz mindent. este 5-6 után egyáltalán ne egyél. viszont igyál meg legalább 2 liter vizet naponta.


figyelem: én nem kezeskedem azért, hogy ez az étrend megfelel a korodnak, és az állapotodnak. csak azt tudom, hogy nagyon hatásos, és hogy egészségtelen semmiképp nem lehet.

a szénhidrátok elhagyása miatt egy pár napig gyengeséget érezhetsz, szédülhetsz, stb. ebben az esetben fogyassz természetes szénhidrátot (pl főtt rízs), de lassanként annak is csökkentsd a mennyiségét.

és végül, kegyelemdöfésként hetente 1-2 alkalommal tarts gyümölcsnapot.

2010. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól hangzik. És most jöhet a mozgás? Valaki tud ajánlani?
2010. ápr. 29. 19:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
hát bármit mozoghatsz, a torna sztem nem jó, mert ha külön testrészre tornázol, akkor lassabban és kevesebb kalória megy le. Inkább mindenhova, pl. hullahopp, ugrálókötél, futás, séta.
2010. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20:18-as vagyok. étrend neke még nem kell, inkább kerüld az édességed, és este 6 után már ne egyél. És napi 3X vagy 5X egyél.
2010. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi. És tudtátok hogy 15 perc úgrókötelezéssel annyi kalóriát égetsz el mint fél óra futással?
2010. ápr. 29. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!