Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha ideiglenesen...

Mennyire baj ha ideiglenesen kevesebb szénhidrátot fogyasztottam és több fehérjét, mint az ajánlott mennyiség?

Figyelt kérdés
Kórházban voltam, és főleg csirkehúst és zöldséget ettem, kenyeret meg keveset. Ez mennyire baj? Amúgy fiatal vagyok, 15 éves. A kérdés főleg az egészségemre vonatkozik - agy és szervek működése.
2010. máj. 1. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj. az a lényeg hogy ettél és nem gyengült le a szervezeted. egy kis diéta sosem árt.
2010. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha, akkor jó. Igyekszem visszaállni az átlagos étkezésemre, bár az is sok zöldséget tartalmaz. Csak sem izmot veszíteni, sem egészségügyi problémát nem akarok :)
2010. máj. 1. 18:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem egy barátomat is, de ő riogatott hogy kevés szénhidrátot fogyasztok.
2010. máj. 1. 18:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Sosem túl kevés, ha szénhidrátról beszélünk


Gratulálok, szerintem jó úton haladsz :-)

2010. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolod? De úgy vedd, hogy én nem fogyózom. Valójában elégedett vagyok az alakommal, izom meg pláne van rajtam. Csak aggódom, hogy esetleg nem elég.
2010. máj. 1. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:
én sem fogyózom mégsem eszem túl sok szénhidrátot. semmi bajom sincs, sőőt mellette sportolok is.
2010. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mennyi nálad az az annyi, ha megkérdhetem?
2010. máj. 1. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
nem mérem grammra :) de amúgy kenyeret tésztákat, krumplit, rizst nem nagyon eszek. ha eszek is kenyeret csakis reggelire egy kis szelet és az is rozskenyér, vagy sokmagvas teljes kiőrlésű. de általában reggelire zabkását szoktam. amúgy meg az étrendemet főként, fehér húsok, zöldségek, gyümölcsök , levesek teszik ki. sok natúr joghurt és túró. nem azt mondom, hogy nem eszek szénhidrátot csak megválogatom milyet és mikor.
2010. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Valamennyire megnyugtattál :) Levest annyira nem eszem, de sokat iszom, teát is. Amúgy megkérdezhetem, hogy mennyire edzel?
2010. máj. 1. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:
minen nap 40 perc vagy egy óra mini stepper 130-as pulzussal. illetve súlyzózás, felülések, lábemelgetések. semmi komoly dolog. nem élsportoló vagyok, csak azért csinálom hogy formában maradjak :)
2010. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!