Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD- közül melyike...

Rubint Réka DVD- közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Leginkább a hasat, combot szeretném formálni, és vékonyítani persze. Fontos lenne nekem, hogy a DVD mellé ne kelljen beszereznem pl.:súlyzókat és egyéb eszközöket. Melyik lenne ehhez az ideális DVD?
2010. máj. 1. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2,4,5 a kedvencem

( add önmagad 2, 4*20 perc, illetve, a 2009 es rogram)

Sulyzo nem kell, de szerintem tudsz venni két fél literes üveget, és önteni bele vizet..és azal "hadonészni"

2010. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Ki az a Rubin Réka?


Má megin terhes vagy?

2010. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Amelyikben nyakra gyúr torokkal!!
2010. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az "add önmagad" a neked való...abban nem használ súlyzót, meg csuklószorítót....meg semmit. Akkor még alig szponorálták. Egyszerűen csak tornázik. Aztán a többiben...amiben már a nike meg a triump...meg minden más támogatja....rögtön létfontosságú lett a csuklóra-bokára csatolható súlyzó, meg a többi kütyü.
2010. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A 30 perc has, 30 perc felsőtest és 30 perc fenék DVD-ből, ha csak a hasizomgyakorlatot csinálod belőle biztos, hogy lapos hasad lesz, mert nagyon hatásos az a gyakorlat. Kipróbáltam, tényleg jó.
2010. máj. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasra nagyon jó a 4x20 perből a ha blokk.Nálam az sokat használ.
2010. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!