Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka - Add önmagad 3...

Rubint Réka - Add önmagad 3 részes DVD-k között mi a különmbség?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb a 3rész közül, mi közöttük a különmbség?

Popsit, combot, és hasat szeretném formálni.


2010. máj. 2. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rubint Réka - Add önmagad 3.

Ez egy 3X30 perces DVV

30 perc felsőtest edzés

30 perc popsi

30 perc has

Ezen a DVD-n kifejezetten comberősítés nincs. De ajánlom neked a Réka 2008-as, vagy 2009-es DVD-t.

A 2008-as 4X20 percből áll azt a 20 percet csinálod, amelyikhez kedved van. Szerintem min. 40 perc torna legyen egyszerre.

Így áll össze:

20 perc felsőtest

20 perc comb

20 perc popsi

20 perc has

Pl. megcsinálhatod a comb és a popsi 20-20 percet egymás után. De, ha edzett vagy mehet 60 perc és akkor mindent átmozgatsz. comb, popsi, has

Szuperül formál.

A Réka 2009 pedig

40 perc teljes átmozgató edzés (comb, popsi, felsőtest ebben a has elég kevés)

20 perc comb

20 perc popsi

20 perc has

Ezeket is tudod tetszés szerint kombinálni.

Személy szerint én Az add önmagad 3-ról, csak a felsőtestet szoktam csinálni. Nekem sok egyszerre 30 percet popsizni vagy hasazni. Közel 7 évek tornázok Rékával, alkalmanként általában 60 percet. Jobban szeretem a 20 perces blokkokat, ebből szoktam 3-at megcsinálni, vagy a 40 perceset+20 perc hasat.

Remélem tudtam segíteni. :-)

2010. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neked mennyire segített? Szerintem a 4x20 perceset fogom megvenni.
2010. máj. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!