Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk ti hogyan fogytat...

Lányok, fiúk ti hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan fogyott le és utána milyen érzés volt, észre vette-e a környezete.
2016. dec. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

20 kilót azért észrevesz a környezet :D Sőt, jóval kevesebbet is. Mások vették észre először, én nem, főleg, hogy a nekem igazán problémás rész alig változott.


Életmódváltás, szénhidrátcsökkentés, mert nekem csak így megy. Utána pedig mindenféle trükk, mert kemény dió vagyok, ezeket nem írom, keveseknek kell ennyire durván csinálniuk s amúgyis egyedi, hogy ki mit bír jól. Én eléggé eltérek az átlagtól a fix táplálkozásbeli dolgaimban.

2016. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diéta + sport, 2x is megcsinaltam mar hogy leadtam 10 kilot par honap alatt. Kaloriat + makrokat szamoltam, igazabol ki kell ismerned a szervezeted hogy mire hogyan reagal.
2016. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első:

én igazán kiváncsi lennék a trükkökre. Lassan elérem énis a minúsz 20ast

2016. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!