Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyasztott panírozott hús...

Fagyasztott panírozott hús mikróban sütve?

Figyelt kérdés
Ha valami jobb fajtát veszek, és nem olajban sütöm ki hanem mikróban, úgy sokkal kevésbé hizlal? Ti ennétek így?

2016. dec. 14. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal. A zsírtöbblet akár segíthet is a fogyásban, laktat, nincs inzulinválasza... Nyilván pluszban akadályoz, de ha amiatt kevesebb szénhidrátot eszel, az már jó lehet. Ez egyéni.


Ha ennék húst és panírt, akkor simán enném, persze fritőzben kisütve, hogy jó is legyen s az összetételén is javítsak saját szempontomból, mindig örülök, ha a zsír több és nem a ch, de ez egyedi.

Az a pici panír nem nagy ügy, bár sokunk akkor is kerüli (én vendégségben nem, de itthon azt eszem, amit akarok), a hús alapvetően OK, "csak" a minősége lehet változó... Sokkal rosszabb dolgokat ehetsz, ha ez étkezésed gyenge pontja, nem is csinálod olyan rosszul, mint sokan.


De az egész napodon múlik, hogy hízol vagy fogysz vagy mi van.

2016. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én paníros,lisztes szutykokat sem eszem,főleg nem mikróban "sütöttet".Azért a fogyás nem minden,ne helyezzük előtérbe az egészséggel szemben.Hentesnél nem tudnál friss húst venni?Ott is van azért választék.
2016. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
80%
Én sütöttem már halrudat sütőpapíron, simán sütőben. Tovább tartott, persze, míg elkészül, de én jobban élveztem.
2016. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
A mikróban is lehet sütni, pont mint a sütőben. Az olajban sütésnél szerintem minden jobb.
2016. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Még a jobb fajták sem egyenértékűek a házilag készült rántott hússal, majd nézd meg az összetevőket. Legalábbis én egyszer végignéztem egy nagyobb boltban az összes ilyen terméket, és egyet sem találtam, ami ne hemzsegne az ilyen-olyan adalékanyagoktól, tartósítószertől. Finomabb is a házi, bár én azóta nem ettem, amióta leszoktam a búzalisztről. Próbálkoztam helyettesítéssel, de egyik sem volt az igazi, így inkább sült/párolt húsokat eszem.

Az étolajban sütés tényleg a legrosszabb, fogyás és egészség szempontjából is. Én mikrót is csak elvétve használok, mondanak róla mindenfélét, én nem bízom benne. Persze van sok előnye, gyors és kényelmes, és nem kell hozzá plusz zsiradék. De a sütőben sütéshez sem.

2016. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

No igen, étolaj. Nekem elég természetes, hogy kókuszzsírban sütök, de persze mindenkinek megvan a maga véleménye, itt a gyk-n pl. iszonyatosan kókuszzsírellenesek egyesek...

Persze az étolajba se hal bele az ember, de most már tudjuk, hogy nem jó, akkor pedig jobb kihagyni, a kókuszzsír se drágítja meg különösebben a táplálkozást, ha sokat használjuk se.


S ahogy már láthattuk itt is, ízlés dolga, kinek milyen sütés jön be, ami az élvezeteket illeti.

2016. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát eleve bolti panírozott húst csak végszükség esetén ennék. Eleve a paníros cucc nem jó. A jobb fajta meg nem egyenlő a jóval. Inkább vegyél sima natúr húst és dobd be a mikró grillfunkciójába.
2016. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sima bolti húst sem ennék, ha már igényesek vagyunk... De mivel a termelői se valami jó, fel kell kutatni valami igen kiváló házit... Avagy ikszedik ok, hogy miért nem eszem húst.

Sütök inkább zöldséget és tojást.

2016. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Duenna ***** válasza:
79%
Zsírra (növényi vagy állati zsírra) szüksége van az emberi szervezetnek, mert vannak bizonyos fontos vitaminok, amelyek csak zsírban szívódnak fel. Tehát a zsírt nem lehet, és nem is tanácsos kiiktatni az étkezésből. Az olajos magvak egészséges növényi olajokkal tudja pótolni az állati zsírt: dió, mogyoró, napraforgó, mandula, tökmag, pisztácia, kókusz, lenmag, szezámmag, mák és gesztenye. Ha valaki fogyózni akar, akkor nézzen szét a vegetáriánus ételek között. A húst pedig lehet pótolni búzasikérrel. Persze ezekhez főzőcskézni, pancsolgatni kell, aki erre nem szán időt, az nehezen fogja a fogyózást, vagy az egészséges étkezést betartani.
2016. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A macskámnak így szoktam csinálni, mert a mikróban kb 1 perc alatt kész :D
2016. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!