Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Meg tudtátok tartani...

Lányok! Meg tudtátok tartani a 18-20 éves kori alakotokat? Ha nem :Miért? (tabletta, terhesség, stb) ;Mennyi plusz van? Nem hiányzik a régi alakotok? Próbáltátok/próbáljátok leadni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyban látszatra nincs különbség,de a combom vastagodott,és általánosságban kicsit "teltebb"vagyok,tehát tudatosodott,hogy míg akkor bármit megehettem,ma könnyebben ott marad.Ezek szerint Te meg tudtad tartani:)
2010. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nőnek nem kell, ill. nem szabad úgy kinézni, mint egy anorexiás tinédzsernek. Ez nagyban megnehezítené a gyerekvállalást is. Normális, ha egy nő nőiesedik, gömbölyödik. Természetesen nem azt mondom, hogy dagadtra kell hízni, az igénytelenség.

Viszont ha nem tud valaki megbírkózni azzal (lélekben), hogy nem lehet 18-as a testömegindexe, hanem mondjuk a 24-25 is normális és egészséges, az komoly lelki problémákhoz és személyiségzavarhoz vezethet, rámehetnek kapcsolatok, házasságok, nem biztos, hogy összejön a gyerek stb. Ez egy természetes folyamat, ahogy az öregedés is, el kell fogadni, a helyén kell kezelni.

Ismétlem, nem arról van szó, hogy kövérre zabáljuk magunkat, ill. nem sportolunk, mert ez inkább igénytelenség lenne.

2010. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerencsére nem :) 18 évesen nem mozogtam semmit 17 kilóval több voltam. most 30 évesen 48 kilósan ezerszer jobban nézek ki mint akkor. régi ismerősök meg is jegyzik, hogy míg a vékony csajok az osztályból szépen elhíztak az évek során én meg pont szépen lefogytam. :)
2010. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok, mint az előttem szóló. 30 éves koromig mindig volt rajtam (max 10 kg) felesleg. lefogytam, gyermeket szültem, és most ugyannnyi vagyok, mint szülés előtt, de kevesebb, mint 18 évesen :). és miért voltam anno annyi? mert szeretek enni, de akkoriban nem válogattam meg, h mit (és mennyit).
2010. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bírtam sajnos megtartani:) + 4 kilóval mutat többet a mérleg.Most 6 kilóval vagyok több mint 13-14 évesen(akkor nagyon vékony voltam),nem panaszkodhatom.Nem annyira vészes tudom, de a régi fényképek nézegetése közben rám jött a 'de jó lenne megint ilyennek lenni' érzés(ami érdekes,mert elégedetlen voltan magammal akkoriban:)
2010. máj. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!