Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt a párom?...

Miért mondta ezt a párom? Kisebb fenék hogy?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap mikor meztelenkedtünk kicsit megjegyezte hogy kisebb lett a fenekem pedig nem fogyókúráztam.mitől lehet kisebb?Megijedtem mert már egyszer leszidott hogy fogytam és elvesztettem a nőies alakom de most nem csináltam semmit :S akkor mégis hogyan???
2010. máj. 4. 00:59
 1/5 anonim válasza:
39%
A sok lovaglástól a zsir feljebb csúszik derékra.Szerintem csak be volt rúgva vagy nem rád emlékezett jól:D
2010. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Ja, valószínű összekevert valakivel.
2010. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értékelem a humort de ez egyikse volt jó..gáz és megkapták a nem hasznos jelzőt is
2010. máj. 4. 07:12
 4/5 anonim válasza:
70%

Lehetséges, hogy többet mozogtál (sétáltál), tettél-vettél mostanában, vagy hogy itt a jó idő, az ember többet van a szabadban és kevesebbet eszik. Vagy épp sokat idegeskedtél, és amiatt fogytál úgy, hogy észre sem vetted.

Nekem is volt ilyen, csak fordítva... én híztam, minden gatyám rámjött ugyanúgy, és mégis megjegyezték, hogy a fenekem és a combom nagyobb lett.

2010. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem...hát lehet hogy a stressz :S
2010. máj. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!