Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megprobalok eletmodot...

Ha megprobalok eletmodot valtani hogy lefogyjak, mennyi ido mulva indul el a fogyas?

Figyelt kérdés
Mar egy hete feleannyit eszek mint azelott,kenyeret alig,a csokit megszuntettem,de a merleg nyelve meg se mozdul...Mivel lehet egyebkent teliteni a gyomrot a vizen kivul,hogy ne legyen az ember ehes?
2010. máj. 4. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

fele annyit? vagyis koplalsz a szervezeted meg raktároz. ez nem életmódváltás...ha éhes vagy az egyértelműen jelzi, hogy nem megfelelő az étrended


rendszeres, egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás + sport= életmódváltás

2010. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél 4-5-ször egy nap keveset. Délelőtt ehetsz szénhidrátot, lehetőleg teljes kiörlésű cuccokat. Délutánig gyümölcsöket. Fehérjét (lehetőleg csirkehúst, tejtermékek, főtt tojást) és zöldségeket pedig egész nap fogyaszthatsz. Ha ezekből összeállítod az étrendedet, és heti 2-szer, de ha van időd akkor 3-4-szer eljársz valamit sportolni, akkor egy hónap után már biztos látni fogod a változást. Én 10 kilótól szabadultam meg 4 hónap alatt, és egy deka sem jött vissza. A lényeg, hogy nem jó gyorsan fogyni, mert akkor belefutsz a jojoba. Ügyelj arra, hogy ne éheztesd ki magad, mert akkor könnyen el fogsz csábulni. És van egy jó hírem, heti egyszer én is bűnöztem (pizza, hamburger), és így is sikeres volt a diéta. Sok sikert, remélem segítettem.
2010. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha megettem egy kenyeret es most megeszem csak a felet?Szoval igy ertettem,mert nagyon sokat ettem azelott
2010. máj. 4. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
a sokat ettél mit takart? kalóriában és mennyiségben? írd le egy napi étrended!
2010. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggeli:kb.negy szelet feher kenyer valamivel kenve:majkrem vagy margarin ,szalami,sajt turo,napkozben alma ,csoki,keksz,ital:asvanyvisz.Ebed:leves,altalaban rantassal vagy habarassal,masodik altalaban valamilyen fozelek+csirkehus+ketto harom szelet kenyer+salata vagy savanyu,Este(mivel kisgyerekem van es akkor esik a legjobban a kaja miutan lecsendesedik a haz)),nyolc-kilenc fele ujbol 3-4 szelet kenyer valamikkel(mint reggel).Het vegen ket-harom sor,italnak szensavas udito is szokott lenni.Ezeket ettem eddig.
2010. máj. 4. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok vulgáris lenni, de ha a sz@rt megfelezzük, akkor az ugyan kevesebb lesz, de attól még sz@r marad. Napi 3 étkezés kevés, rossz minőségű szénhidrátokat eszel, jó fehérjék sehol. A csirke még jó lenne ha roston van, de főzelékhez tuti rántva volt :) Ez így nem lesz jó.
2010. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy ezeket ettem EDDIG!Esetleg tanacsra segitsegre lenne szuksegem nem letolasra,hisz tudom hogy sz@rt ettem, amit a lakossag 80%-a csak ram jobban lerakodott.A legrosszabb nalam azt hiszem a kenyer mennyisege.Ja,rantani ritkan szoktam(egyszer egy honapban talan)
2010. máj. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!