Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok vmi jó diétát, ami...

Mondanátok vmi jó diétát, ami már másnak is bevált?

Figyelt kérdés
December óta fogyózom, 12 kilót adtam le, főleg mozgással. Az első hónapokban elég volt ha csak mozgok és nem is ettem sokkal kevesebbet, hamar le is ment sok. Viszont szeretnék bikiniszezonra leadni egy 6 kilót, viszont kéne bmi jó diéta. Bocs ha hosszú lett, de ki akartam magam fejteni:).
2010. máj. 4. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez vált be: Egyél fele annyit mint eddig.

Havonta úgy két kiló megy le rólam ezzel a módszerrel.

2010. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm^^

jöhetnek még válaszok:)

2010. máj. 4. 15:41
 3/6 anonim válasza:
50%

Reggel egyél többet, ebéd normál, este pedig keveset.

De 18 után már semmit!!!!

Édességet is csak 15 óráig!


Sok vizet igyál, legalább 2 litert naponta.


Mellett mozogj!

2010. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

* Naponta ötször kis étkezés. Pl. reggeli zabkása, tízórai narancs, ebéd párolt zöldség és tenyérnyi (női kisebb kéz:D) grillezett csirkemell, uzsonna egy zöldalma, vacsora egy-két virsli, ha maradt még, párolt zöldség. De van egy csomó diétás étrend. Az adagokat úgy mérem, hogy lecseréltem a normál tányért sütis tányérra. :) A nagy müzlistálamat pedig fele akkorára.

* Naponta 1 liter zöldtea (cukor nélkül) és 1 üveg ásványvíz.

* Ha mindenképp akarsz kenyeret enni, akkor az legyen teljes kiörlésű és csakis reggelire 1-2 szelet.

* Mindennap gyalogolni legalább 40 percig, de 1 óra még jobb. :) De ezeket biztosan vágod már, ha mozgással ennyi lement.


Ha jól csinálod, akkor működnie kell. :)

2010. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te figyu... van egy jó módszered, ami bevált. Miért kérsz tanácsot amatőröktől, és főleg... minek szivatnád magad "vmi jó diétával"? Csináld azt, ami neked működik, ne kísérletezgess, mert simán visszahízhatod a dupláját, ha valami drasztikus éhezésbe ("diéta") kezdesz!

Olvass bele néhány kérdésbe, egy csomóan tudják a tutit, mellette mégsem fogynak, sőt!

2010. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat^^
2010. máj. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!