Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott kalória számlál...

Valaki fogyott kalória számlálással?

Figyelt kérdés
Én úgy diétázom, napi 1000 kcalt eszek, és mindennap sportolok( futás, kondi, fekvő, felülés, hátizom) reggel és este. Csak a futás és a kondi egyszeri egy nap. 18/L
2010. máj. 4. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
18 éves lánynak 1000 kalória. koplaljál... 1500-at vigyél bem inimum!
2010. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia. én múlthéten kezdtem egy diétát, dietetikus állította össze. az a lényege, hogy annyi kalóriát vigyél be, amennyi a szervezeted működéséhez szükséges (ez nekem 1350kcal). Ezt egy géppel állapította meg.

Múlthét hétfő óta másfél kilót fogytam, múlthéten egyszer tornáztam. (4hós kislányom mellett nem igazán jutott időm többször).

De arra is vigyázz hogy mit takar ez az 1000kcal (szerintem is kevés ez neked). Ne egyél köreteket, csak párolt husit, zöldséget, korpás kenyeret, rozskenyeret - keveset.

Ja, és még valami. Nekem 5 ször kell ennem, így nem éhezek.

2010. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. hány kilót akarsz fogyni? én 172cm vagyok, 66kiló :-( 60kiló alá szeretnék menni.
2010. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én most 83 vagyok, amikor elkezdtem 88 voltam. 62 kg szeretnék lenni
2010. máj. 4. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
szép lassan lemennek azok a kilók :-)
2010. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát remélem! Bár mondjuk teszek is érte, csak tudjátok :S:S sok a negatív vélemény a kalória számlálással kapcsolatban is. De ha így sem mindegy h mit eszem.. akk légyszi felsorolnád h mi az amit lehet enni. Én azt hittem h mindegy csak ne haladja meg az 1000 et.
2010. máj. 4. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
1000 kcal az koplalás....min 1500 + sport
2010. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és a sport amit csinálok ,az jó ugye?
2010. máj. 4. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:

második vagyok megint.

nekem így néz ki egy napom ( ez lesz a holnapim)

reggeli: tea, 1db korpás zsemle, 2dkg téliszalámi (vagy 6dkg sonka), 1dkg light margarin, 10dkg uborka, 1 alma = 307kcal

tízórai: 15dkg körte = 75kcal

ebéd: csontleves, sóskamártás (10dkg sóskából), 10dkg főtt burgonya, 1 db tükörtojás = 458kcal

uzsi: 2db abonett, 1dkg light margarin, 10dkg ubi

vacsi: virslisaláta, 6dkg rozskenyér: 389kcal

kicsit macerás h mindent dkg-ra kell kimérni, de egy hét után már megszoktam, h pl egy dkg vaj egy kis kanálnyi. a gyümiket se méricskélem: 1 alma, 1 körte, stb.

ha nem ilyen étrendet akarsz, akkor került a már ezerszer átrágott dolgokat: köretek, zsíros ételek, rántott dolgok, zsíros sajt, stb. inkább csak light dolgokat (margarin, üdítő) fogyassz.

2010. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!