Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kínoz az éhség, mit csináls...

Ha kínoz az éhség, mit csinálsz helyette?

Figyelt kérdés
Hogy győzöd le az ehetnéket? Ne írd,hogy egyek,mert ma már 3x telezabáltam magam,ha elkezdek enni,nem birom abbahagyni,pedig már érzem,hogy nagyon feszül a gyomrom.:( Más is van így? Hogy győzte le a falánkságot?

2017. jan. 7. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Önkontroll. Egyszerűen nem vagyok egy ösztönlény. Nem szarok oda ahol rám jön, nem baszok meg az utcán akárkit aki megtetszik és ami a legrelevánsabb, nem zabálom meg ami a szemem elé kerül mint egy állat.
2017. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

igyál vizet, a folyadék eltelít, és nem leszel éhes


egyébként a zabalással mit akarsz kompenzálni?

stresszes életet élsz?

2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Valahol olvastam, hogy az agy olyankor is éhség-érzetet produkál, amennyiben kalcium-szükséglete van.

Egy jó pohár vízben 2 db. kalcium pezsgőtabletta = nekem bevált.

2017. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rengeteget iszom. A koplalós napjaimon is egésznap csak iszom,nem segit a víz. Ki van tágulva a gyomrom. Hogy lehetne összeszűkíteni,hogy egyek kevesebbet? Hiába készítek adagokat,elvesztem az eszem és összevissza felfalok mindent:(
2017. jan. 7. 14:40
 5/21 anonim ***** válasza:

Mit eszel? Ez eléggé inzulin-hullámvasútnak tűnik így.


HA megmérték a cukrod és nem vagy cukros, akkor egyél olyasmit, amiben NINCS cukor, liszt, krumpli és rizs. Nem leszel állandóan éhes.

2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és NE koplalj. Attól csak megbetegszel, annak a jele ez a zabálási kényszer is: kikészül a hasnyálmirigyet s kész a cukorbaj.

Rendes ételt enni (nem liszt, cukor, rizs és krumpli), és koplalás helyett heti 3-4, legalább egy órás, fárasztó edzés. A vércukorszintnek is jót tesz, így nem fogsz folyton enni.

2017. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem eszem se cukrot,se lisztet,se krumplit,se rizst..

Natúr joghurtot,cottage cheesst,kölesgolyót,puffasztott kukoricár,tejet(0.1) sárgarépa,csemegeuborka,földimogyoró -ezeket szoktam. Napi egyszer,éjszaka,mert az éhségtől sírni tudnék és nem tudok aludni,igy muszáj egyek:( ki készitem a kisadagom,de mindig éhen maradok vele és tovább falom magam,utána meg bűntudat és másnap nem eszem semmit.. Ördögi körforgás

2017. jan. 7. 15:48
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A koplalós napjaid miatt vannak falásrohamaid, teljesen felborítja a szervezet be3első egyensúlyát.
2017. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ja meg,ha nagyon elvesztem a fejem,akkor rengeteg mazsolát meg földimogyit:/ szoktam enni.

Néha zabot meg főtt tojást

2017. jan. 7. 15:49
 10/21 A kérdező kommentje:
De nem akarok hízni,fogyni szeretnék,de leálltam a fogyásban, az önkontrollom is elvesztettem és teljesen depressziós vagyok emiatt,csak a kaja körül forog a gondolatom. Nem tudok egy nap 5x kisadagban enni,pedig tudom,h ugy lenne egészséges. Gyűlölöm magam,hogy sose tudom betartani a szabályaimat és többet eszem mindenből,mint amennyit megtervezek és kikészítek. Ez egy rettenetes harc.
2017. jan. 7. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!