Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hasról és fenékről...

Hogy tudnék hasról és fenékről fogyni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben lett némi felesleg (SOK!) a hasam tájékán és ez eléggé zavar. A heti 5 tesi+ kettő zumba+gyógytesi mellé megpróbálkoztam a 3 óra után nem eszek dologgal (Mert a tesóm nagyon sokat leadott egy nyár alatt ezzel a módszerrel) de nekem nehezebb, mert én kisebb adagokat eszem gyakrabban így mikor este 9-re hazaesek majd éhen halok... milyen diétát tudnátok ajánlani ami "éhezés" nélkül történik, mégis látszik a végeredmény???

#fogyás #felesleg #picit dagi
2017. jan. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél mindenből kicsit kevesebbet, mint eddig. Ha fogyasztasz édességeket, csipszeket, azokból sokkal kevesebbet!
2017. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az! Napi kb 3× eszek max 2 alma méretű ételt, chipset nem és cukros dolgokat sem nagyon eszem... így eléggé elakadtam... De azért köszi!
2017. jan. 9. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, biztos van még felesleg máshol is amit megszokott a szemed. Szerintem étkezz egészségesen és iktass be dinamikusabb sportot. Szerintem az egyszerű futás, biciklizés, vagy súlyzós edzés is megteszi.
2017. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!