Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Segííítsetek

Mit kéne tennem? Segííítsetek

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

mindig elhatározom, h másnaptól kezdem a fogyókúrát(kb 10 kilót kell leadnom)és aznap este utoljára még eszek egy jót. másnap el is kezdem, de este ha látom a többieket ahogy esznek, vagy ha ránézek az ételre, rögtön megkívánom...és nem bírom ki, hogy ne egyek belőle, pedig nem is vagyok éhes:(

és akkor jól bezabálok(pukkadásig!)és elhatározom, h holnaptól kezdem inkább...és ez már így megy hónapok óta:(((



előbb is ettem egy csomót(4 tortaszelet, sok corn flakes, egyszerűen nem tudok mértéket tartani)

szóval holnaptól kezdem a fogyókúrátXDXDXD


félek, hogy tönkreteszem a gyomrom a sok esti kajálástól...


2010. máj. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem koplalnál nap közben, nem ennél annyit este...kezdj el sportolni : futás, úszás , bringázás
2010. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

amit én csináltam (és amivel 2-3,5 hónap alatt leadtam kb 12 kilót), ha érdekel, a következő volt: reggel jóóónagy reggeli, hogy ne legyek éhes délig, délben aztán szinténjónagy ebéd, hogy ne lyukadjon ki a gyomrom estére, vacsira semmi, és emellett tornázz vmit (én pl leginkább hasra gyúrtam mivel onnan akartam főként fogyni)

az elején persze ez is iszonyatosan nehéz volt, sokszor nagyon közel álltam ahoz h megtörjek és hagyjam a fenébe az egészet, de aztán egy idő után egyre könnyebb lett, nőtt az akaraterőm, egyre jobban éreztem magam a bőrömben.. szóval ezt tudom ajánlani, és azt hogy akármennyire is nehéz, meg kell próbálnod erőtvenni magadon amikor elcsábulnál..

2010. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

igazából rendesen eszem napközben, nem vagyok éhes, csak a szemem kívánja:S

de akkor holnaptól most már tényleg elkezdem:)és sportolni is fogok, és nem fogom föladni!

2010. máj. 5. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezd el MA! Már ma este ne egyél sokat - ha mindig csak halogatod, akkor sose lesz belöle semmi.
2010. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól írja. Hasonlítassz rám:) De én is úgy kezdtem most, hogy már délutántól, nem másnap. És akkor ha másnap este a szemed kívánná a sok hízlaló kaját, már úgy gondolkozz, egy napja tartom magam, már nem rontom el. Nekem bevált:)
2010. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ma 17:50-es vagyok újra: az elöttem iró nagyon jól mondta. Kezdd el most, és utána már van, ami visszatartson, ha halogatod, hogy majd holnap/este, akkor mindig csak tologatod, de sose kezded el komolyan.
2010. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!