Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy a napi egy...

Létezhet, hogy a napi egy capuccinotól nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
Már leadtam 3-4 kg-ot,de a maradék 2 kg nem akar lemenni.Pedig szinte minden nap tornázok,vagy futok,meg mellette biciklizek is,ha az idő engedi.Az étkezésemből pedig teljesen kizártam a lisztes,cukros ételeket.Napi 2,5-3 liter vizet iszom.Sok zöldség,gyümölcs,sovány hús,és tejtermék.este már vizen kívül semmi.(3 óra után)Mi lehet a baj?Combról szinte semmi nem ment le.
2010. máj. 6. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak lassan fogysz. Ennyi.

Valszeg a combodon régebb óta ott van a zsír, annak több idő kell, hogy:

- átalakuljon izommá (ha sokat futsz).

- vékonyabb legyen (ha nem viszed túlzásba a sportot).

2010. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 maundrel ***** válasza:

zsírból nem lesz izom.

"este már vizen kívül semmi.(3 óra után)" tehát 3 óra után nem eszel?? mert ha igen akkor itt a válasz...

2010. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
túl keveset eszel - a szervezeted vészüzemmódra kapcsol és raktároz...mellesleg mivel egységnyi térfogatú izom eleve könnyebb, mint azonos térfogatú izom ;)
2010. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha néha kivételt teszek és eszek pár falatot 3óra után is,akkor nem fogok hízni?Nem szokott már ehhez a fajta életmódhoz túlságosan hozzá a szervezetem?Az utolsó válaszoló gondolom zsírta akart írni izom helyett.De értem én így is.
2010. máj. 7. 06:15
 5/9 maundrel ***** válasza:
de igen, ha elkezdesz enni 3 óra után is akkor LEHET hogy visszajön pár kiló, ezért szajkózza mindenki hogy enni kell normálisan, nem koplalni, mivel életed végéig nem fogod tudni tartani azt hogy 3-ig eszel. :S ezt elszúrtad, legközelebb okosabb leszel.
2010. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed,hogy nem fogom bírni életem végéig?7 éve így étkezem,és nem is kívánom délután a kaját.Igazából ha ennék is,csak egy natur joghurtra,vagy egy kis sovány húsra,vagy túróra gondoltam.Kb heti két alkalommal,hogy az anyagcserém helyreálljon.Vagy az is plussz kiloba jönne fel?
2010. máj. 7. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam,mint te! Egyél nyugodtan 3 után is,a súlyod lehet,hogy stagnálni fog még egy darabig,lehet fel is megy pár dekát,de aztán megint megindul,hidd el! Én is ugyan ezt csináltam,aig ettem és megállt a fogyásom,aztán ugyanúgy nem eszek cukros+lisztes dolgokat,de eszek délután is! Hidd el,fogsz még fogyni így is és nem fogsz visszahízni!
2010. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz.Köszi.
2010. máj. 7. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól irták előttem, uzsonnázál és vacsorázzál is.Az egy dolog,hogy nem fogysz,de ha 7 éve igy étkezel,olyan gyomorfekélyt fogsz kapni ha 3-tól másnap reggelig semmit nem eszel,hogy megbánod hidd el.
2010. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!