Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít "hirtelen fogyásnak"...

Mi számít "hirtelen fogyásnak"? amitől striáik lesznek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a stíria, de ha azt csinmnálod mint anyám, hogy 3 hét alatt fogysz 15 kilót, és még mindig nem hagyod abba a fogyókúrát, szottyadt ráncos leszel, és csak fél év mulva fog visszahúzódni a bőrőd normálisra :)
2010. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a striák nem a fogyástól, hanem a hizástól lesznek.
2010. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen én is úgy tudom hogy striák csak a hirtelen hízástól lesznek. egyébként szottyadt bőröd sem lesz szerintem ha elég vizet iszol, tornázol közben meg mondjuk nem vagy 30+
2010. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0,5 kg/hét, az egészséges, ha nincs extrém nagy túlsúlyod, de ahhoz már amúgy is orvosi felügyelet kell
2010. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, heti fél kg a normális, ha 100 kg fölött vagy, akkor max. heti 1. Ennél több már "hirtelen fogyás".
2010. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A striák a bőr "elszakadásakor" keletkeznek, nem a fogyáskor. Csak hát ugye amikor az ember kövér, akkor viszonylag feszes a stria, mert jó sok zsír van a bőr alatt... Aztán ha lefogysz, látványosabb lehet. De ez típus kérdése is, én fogytam 34 kilót, mellette viszont rengeteg volt a sport, így nem lóg semmim.
2010. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hízástól és fogyástól is keletkezhetnek.


köszönöm a válaszokat

2010. máj. 8. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!