Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mennyire...

Mi a véleményetek, mennyire fogyaszt a futás?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:-) 25/L.
2010. máj. 7. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor voltam a legjobb formában, amikor futottam.

Nagyon formában tart és szép tónust ad a testnek. Csak basszus elindulni nehéz.

2010. máj. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
ha csinálod akkor fogyaszt, ha nézed, akkor nem nagyon :D
2010. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyásra az egyik legjobb a futás mert szálkásít
2010. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem a futás szálkásít, hanem a megfelelő diéta... Ha valaki összeeszik mindent egész nap, akkor hiába fut egy órát ami eléget 500kcal-t, míg egy kakóscsigában is pont ennyi van... Szóval azért a kajálásra is figyeljünk oda.
2010. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyáshoz a lehető legjobb. Ha valakinek nincs szüksége fogyásra,akkor is ajánlom,nagyon fitten tart,szépen formálja a testet,sok részt átmozgat.És nem utolsó sorban engem pl kikapcsol,20-30 perc kocogás után úgyérzem sosem akarom abbahagyni.. szerintem függőséget okoz,vicc nélkül:D
2010. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kakaóscsiga nincs több 300 kalóriánál, de mindegy. Pláne a mai bolti méreteknél... Amúgy igen, a futás a lehető legjobb választás.
2010. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12.49 lényegtelen. A lényeg, hogy megenni sokkal könnyebb 500 kcal-t, mint lefutni. Aki nem figyel a kajálására, az nem fog fogyni futástól sem. Most majd fogják írni százan, hogy ők fogytak és nem figyeltek, de nekik valószínűleg véletlenül nem volt annyira sz@r a kajálásuk... Ha a kajálást valaki jól összerakja, akkor futás nélkül is simán fogyhat, míg ha csak fut, akkor könnyen megeshet, hogy nem fog történni semmi, mert rossz az étrendje... Az étrenden van a hangsúly... mindig.
2010. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igazat adok. Amúgy a kakóscsigával nem az a gáz,hogy 300 vagy 500 kalória,hanem az hogy ehhez képest 1 óra múlva újra éhes leszel,miveél hirtelen megdobja a vércukrodat,de utána le is zuhan rohamosan. És majdnemhogy semmilyen tápanyag nincs benne,csak üres kalória az egész.
2010. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!