Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó a derékformáló harisnya?...

Jó a derékformáló harisnya? Sokat segít?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a derekamat szeretném véknyítani és a fenekemet kerekíteni. Hallottam a derékformáló harisnyáról az tényleg segít? Egy tapasztalt ember eltudja mondani hogy korülbelül mennyire látszik a változás és hogy hány hónap alatt leszünk tőle formásak?

#hónap #derék #tapasztalat #fenék #véknyítani #sokat segít
2017. febr. 10. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fogyasztószer! Összenyom, ezért vékonyabbnak látszol. Amint leveszed, visszanyered korábbi alakodat.
2017. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez csak összenyom hogy kevesebbnek tűnj.
2017. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Sajnos elszomorodtam.😢
2017. febr. 10. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Edzeni kell, meg diétázni. (nem fogyózni)
2017. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint rosszul fogalmaztam a kérdésemet és a bővebb információt is hiányosan adtam meg. Nyilván nem várok csodát csak úgy. Míg viselem a derékformáló hatisnyát közben napi rendszerességgel futnék és tornáznék. Azt hallottam hogy míg az rajtunk van akkor hamarabb leszünk karcsúak és jobban is vékonyodunk. Nem várok csak úgy csodát!!
2017. febr. 10. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hiaba szepited meg varod hogy valaki megerositsen abban hogy er valamit. Gyozkodheted magad de mindenki azt fogja irni ami az igazsag. SEMMIT NEM ER. Sportolas es normalis kajalas.
2017. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Optikailag ruhában felöltözve ér valamit persze ,kb annyit mint a pushup melltartó meg a magassarkú cipő,átveri a nézőket. De ha leveszed egyből szétfolysz ..A fogyásban nem segít.
2017. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a normális válaszokat.😊 Igaz csalódnom kellett.. de inkább most minthogs megvegyes és akkor csalódok. Mimdenkinek megy a zöld. Kivéve egy kis kötekedős válaszolónak nem.☺
2017. febr. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!