Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyjak le?

Milyen módszerrel fogyjak le?

Figyelt kérdés

Van kb. 10-15 kg amit le kellene adnom, de sajna nem állok túl jól anyagilag, hogy egészséges ételeket vegyek magamnak (otthon elég nehéz ételek készülnek csak így napi egyszer eszem csak), vagy edzőterembe járjak.

Mozgás terén, kb sosem sportoltam eddig semmit.

22L


2017. febr. 21. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy megtudod oldani olcsón az egészséges étkezést

Vigyéld az akciós termékeket vagy pl Tescóban vannak ilyen turok amik másnap lejárnak stb és azt aznap vagy még masnap is simán megeheted,nézz olcsó zöldséget ,nem muszáj feltétlen csirkemellet enni,van csirkecomb ami sokkal olcsóbb,veszek 1 kilót annak ki kell tartania 4 napig ,én napi 250 grammot eszem husbol

Szóval meglehet oldani olcson

Mozgás miatt írj rám privátban

Lány vagyok

2017. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed egészséges ételekre, de konditeremre igen? Nem értem ebben a logikát. Egyébként mi jelenti számodra az egészséges étkezést? Sajnos rengetegszer olvastam már itt ilyen kérdésre hülyeségeket, szóval jobb előre tisztázni.
2017. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anélkül is meg lehet oldani. Ha ennyi felesleg van rajtad, akkor kis változásokkal is sokat érhetsz el, csak kitartónak kell lenni. Én úgy fogytam, hogy mindent ugyanúgy ettem, csak kevesebbet. Mindig 1szer szedtem és kevesebbet, mint addig. Ezen kívül tényleg jobb lenne napi 3szor legalább enni. Ezt megoldhatod úgy is, hogy az egyszeri étkezésből előre "kiveszed a részed" 3 dobozba és napközben elosztva eszed meg.

Ezen kívül segíthet a sok folyadék, megindítja az anyagcserét. Abból a víz is tökéletes.

Mozgásból pedig óvatosan kell, fokozatosan teljesíteni. Vannak a neten épár hetes furás programok, amik hosszú gyaloglásokkal kezdődnek, majd futás-séta felváltva és fokozatosan nő. Keress rá arra is, hogy hogyan tudsz bemelegíteni, illetve lenyújtani, ez nagyon fontos, különben könnyen lesérülhetsz. Ha kitartó vagy, apró változtatásokkal is nagy eredményeket érhetsz el

2017. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A közvélekedéssel ellentétben nem csak drága, fogyókúrásnak beállított ételekkel lehet fogyni, mint amilyen a csirkemell, különlegesebb zöldségfélék, ch csökkentett kenyér és a csökkentett zsírtartalmú tejtermékek. Ha kevés pénzed van, megteszi a tojás, bármilyen csirkehús, csirkemáj, olcsóbb fajta zöldségek (pl. káposzta, répa, hagyma stb., de mirelit zöldségkeverékekből is vannak viszonylag olcsók), gyümölcsökből pl. téli alma, ha gabonát is ennél, rizs.

Arra érdemes figyelned, hogy elég fehérjét és zsiradékot fogyassz minden főétkezésre, ezt egészítsd ki zöldségfélékkel és ha még kell kalória, rizzsel vagy más ch forrással. Gyümölcsöt is ehetsz, de ha éhes leszel tőlük, javasolt étkezés előtt fél órával enni. Az étolajat, margarint, cukrot, lisztet, feldolgozott ételeket inkább hanyagold, nem előnyösek.

A mozgás igencsak javasolt, a futás, séta, otthoni torna nem kerül pénzbe, bár a futáshoz nem árt egy jó cipő, de azt csak egyszer kell megvenni.

2017. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!