Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindent megteszek, mit lehetne...

Mindent megteszek, mit lehetne még?

Figyelt kérdés
Két hete életmódot váltottam. Semmi cukor, fehér kenyér, ellenben sok sali, fehér hús, hal, teljes kiőrlésű péktermék (csak reggel), lefekvés előtt 2-3 órával már nincs kaja, esti kaja csak zöldség, és hatszor eszem egy nap, keveset, az is zsírszegény túró pl., s egy meleg étkezés. Heti három alkalommal sport a konditeremben, utána infraszauna. Fogyi teát is iszom (bár hatása nincs...). MÉGIS STAGNÁL A MÉRLEG!!! 71 kiló vagyok 55 helyett. (Magasságom 165 cm.) Pici gyerekeim vannak otthon, több sport nem fér bele, de ez a 3 is klassz szerintem. Hát mondja már meg nekem valaki, hogy még mit csináljak, hogy lefogyjak végre? Iszonyúan bosszant, hogy mindent megteszek, és semmi eredménye! Pörgessem fel az anyagcserémet? Vagy szedjek valami bogyót?
2010. máj. 9. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ne 2 hét alatt várd a csodát. lehet fél év is lesz mire lemegy az összes felesleg. étkezz továbbra is egészségesen, és mozogj egy kicsit, lehet hogy lassaban indul be a fogyás mint ahogy te azt szeretnéd.de ha elhagytad a fehér lisztet és a cukrot akkor biztos lesz változás.
2010. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, csodát nem vártam, de azt sem, hogy semmi eredmény a mérleget nézegetve. Más meg ezzel egy hónap alatt lefogyott csodásan.
2010. máj. 9. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
a másik dolog meg ne csak a kilókat nézd. lehet centiben viszont lement már valamennyi. én most szedtem fel 1 kilót, viszont sokkal feszesebb lettem. szóval ez is számít. amúgy meg ne hagyd abba ezt a fajta étkezést hiszen ez egészséges és hosszú távon biztos hogy fogyni fogsz.
2010. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem hagyom abba, csak szeretnék rátenni még egypár lapáttal. De mit?
2010. máj. 9. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hét az semmi, én január óta eszem lényegesen kevesebbet (1300-1600 kcal), futok és súlyzózok legalább heti 2-2-szer, és csak tegnap éreztem először változást, ugyanis kényelmesen rám jött a nadrág, ami januárban szorított. DE a mérleg például semmit nem mutat ebből! 165 cm-hez 64 kiló vagyok. De legyél türelmes, be fog indulni a fogyás, csak ne hetekben, hanem hónapokban mérd. És ne kilókban, hanem centiben!
2010. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az izom nehezebb mint a zsír. jó ez az életmód. abba ne hagyd! én is hasonlóan diétázom már hmm... lassan egy hónapja. és nem álltam mérlegre még azóta. (: sok sikert, és ne add fel
2010. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad mérlegre állni egy ideig!Próbáld ki!Dugd el a mérleget egy hónapig,folytasd ezt az életmódot és ne foglalkozz a súlyoddal,ne stresszelj rajta.Egy hónap múlva állj rá a mérlegre és csodálkozni fogsz az eredményen!Nekem is csak így indult be a fogyás.Szerintem ez pszichés dolog is.A lényeg,hogy ne add fel és légy türelmes!Kis adagokat egyél!
2010. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Igazad lehet...
2010. máj. 14. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Tükröt nézd, a mérleget egy hónapban egyszer vedd elő, de az nem mérvadó. Ha izmosodsz, és közben zsírt veszítesz, többet fog mutatni a mérleg, de a tükör soha sem csap be.
2010. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz! :-)
2010. máj. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!