Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barna rizs vagy jázmin rizs a...

Barna rizs vagy jázmin rizs a jobb? Miért az adott?

Figyelt kérdés
1200-1400kcales étrenden vagyok, viszont azt nem tudom hogy melyik rizs a jobb a barna rizs vagy a jázmin rizs.
2017. febr. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal a basmati a legalacsonyabb szénhidráttartalmú.


Mindig a főttet nézd.


[link]

2017. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barna rizs kivalo,de nem olyan jo az ize..a jazmin rizs feher rizs izu kevesebb benne a szenhidrat de gyorsan emeli a vercukor szintet ezert felejtosnek mondanam,a basmati az aranykozeput,finom es egeszsegesebb valtozat is
2017. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2017. febr. 26. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:

En alapban jazmin rizst hasznalok, de dieta idejen szoktam venni basmatit, ebbol a szempomtbol jobb es finom is, a GI-je is egesz jo. Sajnos a barna rizzsel en nem jovok ki jol, probalkoztam tobbszor is, de nem szeretem.

Errol nem kerdeztel, de amit ajanlani tudok meg, az a bulgur, mar rizs helyett csak azt hasznalom, jo a kcal/szenhidrat/GI szempontjabol is, fozni sem kell, csak leforrazni es allni hagyni egy ideig.

2017. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bulgurt meg sosem probaltam. Milyen az ize? Quinoat szoktam enni rizzsel, csak nem tudtam h a sok rizs fajta kozul melyiket celszeru hasznalni. A barnat a jazmint vagy a basmatit, igazabol egyiknek sincs bajom az izevel.
2017. márc. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!