Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel mennyire...

Ezekkel a méretekkel mennyire számítok arányosnak? 110 csípő/77derék/98mell.

Figyelt kérdés
177-8 cm magas vagyok és 74-75 kg. 24 éves nő
2017. márc. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
széles a csípőd
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

korte alkatu vagy, ettol meg lehetsz arànyos testfelepitesu, a szamok nem mondanak annyit, mintha latnank.( ne rakj fel kepet, nem ezert irtam.)

szerintem arànyosnak szamitasz ezek alapjan, legalabbis meg mindig sokkal jobb, mintha felul lennel 110, alul meg 98. Van ilyen ismerosom, ugy nez ki, mint egy bojler kb, nem szep, es nem is arànyos.

2017. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az alakod. Nekem pont ilyen tetszik.
2017. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a csípődön nincs sok oldalháj, akkor teljesen arányos vagy. De ugye ez a kerületi számokból nem derül ki :)
2017. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Centik is becsapósak, nekem most majdnem ugyanakkora a csípőm kerülete, mint mielőtt az alakformálásba belekezdtem, mégis látványos az eltérés, mivel most nem oldalt van zsír, hanem a farizmaim kidolgozottak.
2017. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!