Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 180 cm és majd 100kg.:'( nagyon bánt a dolog.sose voltam jajj deh vékony , de ilyen kövér se. nagyon szeretnék lefogyni.van barátom és ő mindig azt mondja, h gyönyörű vagyok így is. de engem nagyon zavar. szeretnék lefogyni a lehetpő leggyorsabban és a lehető legtöbbet.sajnos térdsérülést szenvedtem szóval a sportolás most kizást. NAGYON SZÉPEN KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK.:'(
2010. máj. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

életmódváltás. nem vagyok szakértő, de leirom NEKEM mi jött be. Próbáld ki hátha nálad is működik

szóval én a szénhidrátokat mérsékeltem a diétában. ez nagyjából annyit jelent, hogy nemeszem kenyeret, tésztát, rizst, krumplit, természetesen édességek kizárva és a gyümölcsökkel is vigyázok. sok sovány husi és hal, zöldségekkel. tojás jöhet, tejtermékek is óvatosan.naponta min 3x eszem, de inkább 4x

valamint, mivel nincs sok idő és lusta is vagyok, ezért én vettem egy dvd-T (R.Réka) és az végigcsinálom naponta. Plusz a háztartás és a két gyerek.

én ezzel 3hó alatt fogytam 12kg-t már. nincs éhezés, szenvedés (na jó az elején volt egy kis izomláéz)

sok sikert!

2010. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, h leírtad
2010. máj. 10. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
sport: pl bringa, úszás, ha kezdesz fitt lenni, akkor futás, 20-25 kg-os túlsúllyal viszont mielőtt bármibe kezdesz irány a háziorvos és kivizsgálás, majd kérj dietetikustól tanácsot az étrendedhez
2010. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves 13:36!

Nem értem, hogy a rizst miért veszed ki a diétából, attól biztos h nem hízol 1 dekát se . xD

2010. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!