Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tvalaki olyan ételeket, vagy...

Tvalaki olyan ételeket, vagy olyan tanacsokat adni ami segít a HÍZÁSBAN?

Figyelt kérdés
Igen tudom rossz a téma de nem találtam hízó kúra témát:DD nos hízni szeretnék nagyon is mert 13 éves vagyok és csak 31 kg (151 cm vagyok) nem tudom mivel tudok próbalkozni mert nem is érzem így jól magam a bőrömben:(( örülnék ha valaki adna pár tippen nagyon megköszönnél a gyors valaszokat :))))

2017. márc. 16. 18:22
 1/4 anonim válasza:
39%

Szia, ajánlom ezeket:


zsíroskenyér, sajtos tészta, pörkölt, jó nagy szelet sült hús, hambi (házi, mert az rendes és egészségesebb, de Te döntesz), sültcsirke, sült kolbász, szalonna, francia hagymaleves, gyros, kenyér (nem magvas), olivaolaj, mogyoró, rizs, kenyér, lekvár, édességek, sütik és minden ami hús. Most csak ennyi jutott eszembe. Sok sikert! :)

2017. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

a kaja mellett elkezdhetnél sportolni, hogy ne csak zsírra hízzál, hanem izomra is, ami sokkal egészségesebb azért :)


járj futni, úszni, végezz súlyzós edzéseket, izomerősítő gyakorlatokat


egyébként pedig fejlődő szervezet vagy, nem most kéne sz..r kajákat enni, inkább étkezz egészségesen

2017. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Ha mind megeszed, amit az 1-es ír, max. szívbeteg meg cukorbeteg leszel.

Meg kell érteni, hogy nincsenek hízlaló kaják. Annak sincsenek, aki fogyni szeretne, és annak se, aki hízni.

A hízás titka: több kalóriát bevinni a szervezetedbe, mint amennyit felhasználsz.

A fogyásé: kevesebbet bevinni, mint amennyit felhasználsz.


Hozzá tartozik a dologhoz, hogy te csak 13 éves vagy, a magasságodból és a súlyodból ítélve még nem kezdtél el nőiesedni. Ha ez az érési folyamat beindul, a súlyod is nőni fog. Neked még kislány alakod van gondolom, nem nőies. És ez nem a kilókon múlik, hanem a hormonokon. De nem kell aggódnod, 1-2 év, és bekövetkezik.

2017. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aerobikozom szóval a heti 2x 45 perc az meg van.

És köszönöm a válaszokat!:)

2017. márc. 16. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!