Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a kaja egy napra sok,...

Ez a kaja egy napra sok, kevés vagy fogyáshoz pont jó?

Figyelt kérdés

Délben keltem, tehát délben 2db abonett vajjal megkenve+hozzá fél paradicsom, fél paprika. Vacsora: fél6-kor 3szelet abonett vajjal megkenve és hozzá fél paradicsom+fél paprika.

A két étkezés között 30percet bicikliztem a városban.


Mit gondoltok?


19/L


Fogyni szeretnék! 173cm/65kg


2010. máj. 11. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem sok, fogyáshoz jó.

Egyél retket is, én az előbb ettem, finom volt :)

2010. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne is haragudj, de te nem vagy normális. Nem gondolhatod komolyan, hogy ennyi elég a szervezetednek egy napra? Amit leírtál, az max. 400 kalória. még egy drasztikus fogyókúra alatt is legalább 800 kalóriát kell elfogyasztani, hogy ne legyenek egészségügyi problémáid. A szervezeted egy nap, ha semmit sem mozogsz kb 1500 kalóriát éget (égetne) el. Ezt a fajta diétát kb 1 hétig lehet bírni, fogysz ezalatt 3 kilót, majd a következő 2 héten amikor újra normálisan (nem sokat, csak ennél többet) kezdesz enni 5 kilót fogsz visszaszedni.

Ráadásul ez nagyon egyhangú, és rengeteg fontos tápanyagot nem tartalmaz amire szükséged lenne.


Nyugodtan lepontozhatsz, de a te érdeked, hogy megfontold amit írtam, és utánaolvass kicsit, hogy milyen egy egészséges fogyókúra, amihez amúgy sok sikert kívánok.

2010. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kevés is...én reggel epret ettem 10 dkg délben zöldségsali csirkemellsonkával és este detto ugyanez de sztem még ezis kevés volt mára én is fogyizom ja én 168 cm/50 kg vagyok perpill
2010. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

basszus

nem így kell fogyni, fogjátok már fel

életen át ezt nem tarthatod

ha meg ujra átálsz mégjobban meghizol

és ez kva egészségtelen

inkább mozogj soakt és egyél egészségesen(sok zöldség, halacsk,a fehér husik stb)

2010. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes 54-ről indultam ezzel a módszerrel februárba ledobtam 51-ig akkor normálisan ettem egy dekát nem szedtem vissza és most újra kezdtem...mért lenne most másképp?....nem mindenki hízza vissza az így leadott kilókat értsétek már meg senki nem ugyanolyan..
2010. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!