Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamból és oldalamból szeretn...

Hasamból és oldalamból szeretnék fogyni. Hogyan kezdjek neki? Lehetőleg minél gyorsabban szeretném leadni.

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs helyi fogyas es nincs nagyon gyors fogyas.
2017. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi ès gyors fogyàs. Helyes ètrenddel, heti legalàbb 3-4x1 òra intenzìv mozgàssal èrhetsz el eredmènyt. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, a genetikàd dönti el hogy honnan megy le először ès utoljàra. Nekem pl a hasam volt a problèmàs, az ment le legutoljàra.
2017. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerezz be egy hula-hopp karikát, tanuld meg a használatát és használd naponta 3x 15 percet.
2017. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dodo0021 válasza:
A 90napos diéta nekem sokat használt! Én 2honap után abbahagytam nem csináltam 3honapig, és én inkább hasról fogytam. 2honap alatt 66kgról 59kgra tudtam lefogyni vele.
2017. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az eletmodvaltas valt be eleinte, aztan elmentem edzeni es magas feherjebevitel mellett alacsony CH etrendel fogyok.

Sajnos hasrol csakis a jol kiszamolt, normalis dietaval tudsz lefogyni.

Kerdezz meg egy jo szak edzot, ir neked etrendet.

2017. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!